
Fraai afgewerkt appartement uit 2024 met veel lichtinval!
Description
Ligging
De Prinses Carolinalaan bevindt zich in een prettige en groene woonomgeving in Leidschendam, waar rust en bereikbaarheid uitstekend samenkomen. Op korte afstand bevinden zich diverse winkels, supermarkten, scholen en sportvoorzieningen, terwijl ook het gezellige centrum van Leidschendam en The Mall of the Netherlands gemakkelijk te bereiken zijn. Daarnaast zorgt de goede bereikbaarheid van het openbaar vervoer en de nabijheid van belangrijke uitvalswegen voor een snelle verbinding met onder andere Den Haag en de omliggende steden.
Indeling
Dit fraai afgewerkte appartement uit 2024 combineert een eigentijdse afwerking met veel lichtinval en een ruimtelijke indeling. De woning is gelegen op de 9e etage en beschikt over twee slaapkamers, een moderne badkamer, een royale woon- en eetkamer met open keuken én een ruim dakterras op het zuidwesten.
De entree van het complex bevindt zich op de begane grond en is voorzien van een bellentableau. Via de lift bereikt u de 9e etage, waar de entree van het appartement zich bevindt. Vanuit de hal heeft u toegang tot de verschillende vertrekken. Hier bevinden zich tevens het separate toilet met fonteintje en de praktische berging met aansluitingen voor de wasmachine en droger. In de berging bevindt zich tevens de warmtepomp.
Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers met een prettige hoeveelheid natuurlijk licht. Vanuit de hal bereikt u tevens de moderne badkamer, uitgevoerd met een ruime inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en een verlichte spiegel.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de ruime woon- en eetkamer met open keuken. De grote raampartijen zorgen hier voor een aangename lichtinval en een ruimtelijk gevoel. De moderne open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een combi magnetron en oven, koel-vriescombinatie, Quooker en inductiekookplaat met geïntegreerd afzuigsysteem. Vanuit de woonkamer is tevens het royale dakterras bereikbaar, gelegen op het zuidwesten en daarmee een fijne plek om van de middag- en avondzon te genieten.
Bijzonderheden
- Energielabel A+
- Volledig geïsoleerd met een warmtepomp en kunststof kozijnen voorzien van dubbelglas
- 117 m²
- Bouwjaar 2024
- Mechanische ventilatie
- Parkeren mogelijk in de parkeergarage, parkeerplaats á € 25.000,- k.k. verplichte afname
- Voorschot stookkosten € 175,-
- VVE kosten € 284,- per maand voor appartement en parkeerplaats
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Door Makelaarskantoor Reichman & Rommelaar B.V. wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 775,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,624
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 284.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2024
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 9th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Heat pump
Cadastral data
- VEUR B 12833
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VEUR B 12833
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VEUR B 12833
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 284.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda