This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/lelystad/huis-de-klencke-44/80838215/

Description
Op een rustige en groene locatie staat deze uitstekend onderhouden bungalow met een woonoppervlakte van circa 110 m² op 274 m² eigen grond. De woning is gebouwd in 2001, beschikt over energielabel A+, 13 zonnepanelen en is aangesloten op stadsverwarming. Met een royale woonkamer, twee ruime slaapkamers, een inpandige berging/garage en een zonnige tuin op het zuiden biedt deze woning alles wat u zoekt voor comfortabel en toekomstbestendig wonen.
Bieden vanaf € 450.000,- k.k.
Omschrijving:
Bij binnenkomst ervaart u direct de ruimte en het comfort. De royale woonkamer van circa 52 m² vormt het hart van de woning en wordt gekenmerkt door de grote raampartijen die zorgen voor een prachtige lichtinval en een prettig uitzicht op de tuin. De woonkamer biedt volop ruimte voor een royale zithoek en een grote eettafel, waardoor het de ideale plek is om te ontspannen of gasten te ontvangen.
De halfopen keuken staat in directe verbinding met de woonkamer en vormt een gezellige centrale plek in huis. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de zonnige achtertuin.
De bungalow beschikt over twee ruime slaapkamers van respectievelijk circa 10 m² en 14,7 m². Hierdoor is de woning uitermate geschikt voor stellen, senioren of iedereen die gelijkvloers wil wonen zonder concessies te doen aan ruimte.
De ruime badkamer is voorzien van een ligbad, douche, wastafel en toilet. Daarnaast beschikt de woning over een separate toiletruimte, een praktische wasruimte en extra bergruimte.
Tuin
De verzorgde achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden, waardoor u vrijwel de gehele dag kunt genieten van de zon. Privacy volle binnentuin met bestrating en houten berging.
Met energielabel A+, 13 zonnepanelen en stadsverwarming is deze woning niet alleen comfortabel, maar ook energiezuinig en klaar voor de toekomst.
De woning is gelegen in een rustige en prettige woonomgeving met diverse voorzieningen op korte afstand. Winkels, gezondheidsvoorzieningen, openbaar vervoer en uitvalswegen zijn allemaal eenvoudig bereikbaar.
Bijzonderheden
Vrijstaande bungalow
Bouwjaar 2001
Energielabel A+
13 zonnepanelen
Aangesloten op stadsverwarming
Woonoppervlakte circa 110 m²
Perceeloppervlakte 274 m² eigen grond
Royale woonkamer van circa 52 m²
Twee ruime slaapkamers
Ruime badkamer
Praktische wasruimte
Inpandige berging/garage van circa 16 m²
Zonnige tuin op het zuiden
Volledig gelijkvloers wonen
Rustige en groene woonomgeving
Levensloopbestendige woning
Vloerverwarming aanwezig op de begane grond (thans buiten gebruik)
Oplevering in overleg
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 485,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,091
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Bungalow, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 274 m²
- Volume in cubic meters
- 482 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- LELYSTAD P 4284
- Cadastral map
- Area
- 274 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 60 m² (8.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda