This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/lemmer/huis-buitenbaardt-29/80829139/

Eye-catcherVrijstaand aan vaarwater met 18m eigen kade en zonnige tuin en sauna!
Description
Aan het doorgaande vaarwater in een geliefde en kindvriendelijke woonwijk van Lemmer staat deze royale vrijstaande woning met een eigen kade van maar liefst ruim 18 meter. Een fantastische plek voor liefhebbers van water, comfort en vrijheid. Stap in uw boot en vaar rechtstreeks richting de Friese meren en het IJsselmeer, terwijl u thuis geniet van een moderne, duurzame woning met een heerlijke tuin op het zuiden.
De woning beschikt over een woonoppervlakte van circa 180 m² en is volledig geïsoleerd. Dankzij energielabel A+, de 25 zonnepanelen en de aanwezige wallbox laadpaal is het huis helemaal klaar voor de toekomst. Binnen valt direct de fijne sfeer en de royale indeling op. De tuingerichte woonkamer is heerlijk licht en staat via de schuifpui in directe verbinding met de veranda en de fraai aangelegde tuin. De moderne leefkeuken is ruim opgezet en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waardoor het een heerlijke plek is voor lange avonden tafelen en koken.
Ook gelijkvloers wonen behoort hier tot de mogelijkheden dankzij de ruime slaapkamer en de stijlvolle badkamer op de begane grond, compleet met dubbele wastafel, toilet en inloopdouche. Op de eerste verdieping bevinden zich nog drie ruime slaapkamers, waarvan één met een royale inloopkast, en een tweede moderne badkamer. Via een vaste trap bereikt u de zolderverdieping waar nog een extra slaapkamer en volop bergruimte aanwezig zijn.
Buiten is het minstens zo genieten. De zonnige tuin aan het water biedt volop privacy en ruimte om te ontspannen. Onder de luxe overkapping met glazen wanden zit u hier vrijwel het hele jaar door comfortabel buiten. Daarnaast beschikt de tuin over een eigen sauna, waardoor het vakantiegevoel iedere dag aanwezig is.
De woning ligt in een prettige woonomgeving met een speeltuin en alle dagelijkse voorzieningen op korte afstand. Een ideale combinatie van comfortabel wonen, duurzaamheid en ultiem genieten aan het water.
Indeling
entree/hal, toilet, berging met witgoedaansluiting, meterkast, ruime en lichte tuingerichte woonkamer met schuifpui en moderne gashaard. Moderne leef keuken met diverse inbouw apparatuur zoals: inductie kookplaat, vaatwasser, quooker, koelkast en oven. Via de woonkamer kom je in de ruime slaapkamer met slijlvolle badkamer voorzien van dubbele wastafel, inloopdouche en toilet. Via de hal kom je in de berging.
Eerste verdieping
overloop, bergkast met cv-opstelling, 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met inloopkast en moderne badkamer voorzien van dubbele wastafel, inloopdouche en toilet.
Tweede verdieping
middels vaste trap te bereiken zolder met slaapkamer en bergruimte.
Bijzonderheden
Aanvullende informatie:
• bouwjaar 2000
• gebruiksoppervlakte wonen 180 m²
• overig inpandige ruimte 10 m²
• gebouw gebonden buitenruimte 41 m²
• externe bergruimte 20 m²
• inhoud 669 m³
• perceeloppervlakte 694 m²
• tuin op zuiden
• aan vaarwater
• 18 meter kade met vernieuwde walbeschoeiing 2025
• 25 zonnepanelen
• wallbox laadpaal
• energielabel A+
• 5 slaapkamers
• aanvaarding in onderling overleg
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 998,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,544
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 180 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 41 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 694 m²
- Volume in cubic meters
- 669 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 double sinks, 2 walk-in showers, and 2 toilets
- Number of stories
- 3 stories
Cadastral data
- LEMMER A 9418
- Cadastral map
- Area
- 694 m²
Exterior space
- Location
- Along waterway and alongside waterfront
- Parking on private property
© 2001-2026 funda