This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/lemmer/huis-leeuwerik-3/80012550/

Description
Wonen aan het vaarwater, met een zonnige tuin op het zuidwesten en een prachtig uitzicht over het natuurgebied. Aan de Leeuwerik 3 in Lemmer komen deze kwaliteiten samen. Deze goed onderhouden woning met garage ligt aan de rand van Lemmer, waar u geniet van water, groen en rust. Tegelijkertijd zijn het gezellige centrum, de winkels en andere dagelijkse voorzieningen binnen enkele minuten fietsen bereikbaar.
De speelse indeling geeft de woning een eigen karakter. In de woonkamer trekt de ronde pui met grote raampartijen direct de aandacht. Het daglicht valt hier volop naar binnen. Rondom de gehele serre is buitenzonwering aanwezig, waarmee u de zoninval prettig kunt regelen. De keuken staat in verbinding met de leefruimte, waardoor er tijdens het koken contact blijft met familie of gasten. Via de openslaande deuren loopt u vanuit de woonkamer zo de tuin in.
Dankzij de gunstige ligging op het zuidwesten en de verschillende zitplekjes kunt u de hele dag van de zon genieten. Een kop koffie aan het water, buiten eten of rustig de dag afsluiten met uitzicht over het groen: het kan hier allemaal. Op warme dagen neemt u een verfrissende duik in het water direct bij de woning. Ook voor watersportliefhebbers is dit een aantrekkelijke uitvalsbasis. Vanuit de tuin stapt u aan boord en vaart u richting de Friese Meren. Ook het IJsselmeer is vanuit Lemmer goed bereikbaar.
Naast de leefruimte beschikt de begane grond over een praktische berging/bijkeuken. De garage biedt extra ruimte voor het stallen van auto, fietsen, watersportspullen of het uitoefenen van een hobby. Op de verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, waarvan eenvoudig drie kamers te maken zijn. Daarnaast is er een badkamer met douche, ligbad, wastafel en toilet. Voor extra gemak beschikt de woning over een waterontharder en een eigen laadpaal voor de elektrische auto.
De ligging maakt deze woning bijzonder. U woont hier met de natuur voor ogen en het vaarwater direct achter de tuin, terwijl u voor een boodschap, een terrasje of een middag winkelen zo in het centrum van Lemmer bent. Ook de uitvalswegen en de aansluiting op de A6 zijn gemakkelijk bereikbaar.
Indeling
entree/hal, trapopgang, ruime bijkeuken, toilet, meterkast, woonkamer met ronde pui en grote raampartij en keuken.
Eerste verdieping
overloop, 2 ruime slaapkamers en badkamer voorzien van douche, ligbad, wastafel en toilet.
Bijzonderheden
Aanvullende informatie:
• bouwjaar 1998
• gebruiksoppervlakte 114 m²
• gebouw gebonden buitenruimte 3 m²
• externe berging 18 m²
• inhoud 392 m³
• perceeloppervlakte 365 m²
• energielabel
• 2 slaapkamers (mogelijk 3)
• 12 zonnepanelen
• gelegen aan vaarwater
• rookkanaal aanwezig
• zowel permanent als recreatief bewoonbaar
• aanvaarding in onderling overleg
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 499,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,377
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 365 m²
- Volume in cubic meters
- 392 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- LEMMER A 7775
- Cadastral map
- Area
- 365 m²
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda