This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leusden/huis-walstro-38/43279039/

Walstro 383831 WX LeusdenDe Wetering
€ 750,000 k.k.
Description
Stelt u zich voor: een fantastische semi-bungalow op een van de mooiste plekjes in Leusden aan de rand van de geliefde ruim opgezette wijk ‘De Wetering’. Direct gelegen aan de Liniedijk voelt het alsof je midden in het bos woont maar dan met het comfort en gemak van faciliteiten als winkels, sportverenigingen, horeca en scholen in de nabije omgeving. Het is heel prettig wonen aan het hofje met zeer fijne buren en zonder doorgaand verkeer. De woning ligt ook op korte afstand van het Valleikanaal. Ideaal voor wie dagelijks wil genieten van rust, ruimte en natuur en om te wandelen en te fietsen.
Een speelse woning met carport, een verzorgde onderhoudsvriendelijke tuin, heerlijke beschutte patio met totale privacy, een ruime woonkamer, een lichte woonkeuken en alle voorzieningen op de begane grond.
Benieuwd geworden naar deze mooie woning op deze fantastische locatie? Loop mee!
Via de ruime uitgebouwde hal met daklicht bereikt u de woonkamer, woonkeuken, toiletruimte, meterkast en bijkeuken. De verdiepte uitgebouwde woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning en voelt warm en uitnodigend aan door het gebruik van lichte materialen en de aanwezigheid van een sfeervolle open haard.
Aan de achterzijde bevindt zich de ruime Siematic woonkeuken met een mooi kookeiland met elektrische kookplaat en spoelbak. De keuken is uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur zoals een combi-stoomoven en een Quooker. De grote raampartijen en de schuifdeur naar de patiotuin zorgen voor veel licht. De patiotuin is fraai aangelegd met lichte tegels en groenblijvende beplanting – een heerlijke plek om het hele jaar door van buiten te genieten. Dankzij de ruime opzet is er in de keuken alle ruimte voor een grote eettafel, perfect voor gezellige diners met vrienden of familie.
Boven de woonkamer bevindt zich de vide, momenteel in gebruik als logeer- en werkkamer. Deze ruimte kan eenvoudig dienen als extra slaap- of hobbykamer en biedt toegang tot het ruime oostelijk gelegen balkon.
Via de woonkeuken komt u in een tweede hal welke toegang geeft tot de bijkeuken, badkamer en slaapkamer. De bijkeuken beschikt over de cv-opstelling, wasmachineaansluiting en een extra keukenblok voor praktische opbergruimte. De recent vernieuwde badkamer is heerlijk licht door het dakraam en voorzien van een douche, zwevend toilet, modern wastafelmeubel en een kasten met geïntegreerde wasmanden.
De slaapkamer, met airconditioning, aan de achterzijde van de woning is ruim en via de en-suite deuren komt u in de ruime walk-in-closet. In de slaapkamer bevinden zich grote openslaande deuren naar de patiotuin, heerlijk om ’s ochtends even een kopje koffie te drinken.
Kortom, een levensloopbestendige instapklare semi-bungalow met sfeer, ruimte en veel natuurlijke lichtinval, gelegen op een unieke locatie waar groen en gemak samenkomen.
Bent u benieuwd naar deze bijzondere woning? Wij laten het u graag persoonlijk ervaren tijdens een bezichtiging!
Aanbevelingen van Succes!
· Gelijkvloers wonen
· Vanuit je deur toegang tot een prachtig wandel en fietsgebied
· Energielabel B
· Prima onderhouden
· Voorzien van een groot zonnescherm aan de voor- en achterzijde
· Overal horren
· 7 zonnepanelen
· Siematic keuken met luxe inbouwapparatuur
· Uitvalswegen A28 en A1 op korte afstand, net als het gezellige stadscentrum van Amersfoort
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,000
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- Plot size
- 212 m²
- Volume in cubic meters
- 533 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- ATAG (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- LEUSDEN F 2597
- Cadastral map
- Area
- 212 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 37
© 2001-2025 funda




































