This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/liempde/huis-draaiboom-2/43246504/

Description
Op een fijne, vrij gelegen locatie aan een autoluwe straat met vrijstaande woningen staat deze vrijstaande woning met garage die verrassend veel ruimte biedt, zowel binnen als buiten. Een huis waar je zó in kunt, met een prettige indeling, volop licht en duurzame extra’s zoals volledige isolatie en 10 zonnepanelen.
Indeling.
Begane grond: via de overdekte entree/hal met vernieuwde meterkast en trapopgang kom je binnen. Op de begane grond bevindt zich een werk- of speelkamer, ideaal voor thuiswerken of een hobbyruimte. De woonkamer is sfeervol en afgewerkt met een massief eikenhouten vloer. Aangrenzend ligt de woonkeuken met wit MDF interieur, inbouwapparatuur en een praktische kelderkast. De bijkeuken biedt extra comfort met een wasmachineaansluiting, vaste kast en een toilet, en vormt een fijne schakel naar buiten.
Eerste verdieping: de overloop geeft toegang tot drie royale slaapkamers, allen voorzien van een laminaatvloer. Eén slaapkamer beschikt over vaste kasten. De badkamer is compleet uitgevoerd met een hoekligbad, douche en wastafelmeubel. Op de overloop is bovendien een separate toiletruimte.
Tweede verdieping: via een vaste trap bereik je de ruime bergzolder met houten vloer, waar zich de cv-installatie (circa 10 jaar oud) bevindt. Dankzij de ruimte en hoogte is hier eenvoudig een vierde slaapkamer te realiseren.
Buiten: de fraai aangelegde achtertuin (zuid-west) ligt vrij en biedt veel privacy. Onder de overkapping is het heerlijk genieten van lange zomeravonden. Daarnaast is er een vrijstaande garage, gebouwd in spouw en voorzien van een elektrische roldeur, wateraansluiting, elektra en een vliering – perfect voor opslag, hobby of het stallen van een auto. Er is een grote oprit met ruimte voor meerdere auto's.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,720
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 143 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 32 m²
- Plot size
- 535 m²
- Volume in cubic meters
- 556 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- TV via cable and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- LIEMPDE E 5466
- Cadastral map
- Area
- 535 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda