This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/lienden/huis-gelderse-singel-52/44465015/

Gelderse Singel 524033 KG LiendenVerspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst
€ 615,000 k.k.
Eye-catcherEen huis waar je blij van wordt!
Description
Sommige huizen begrijp je pas echt wanneer je binnenstapt.
Niet door de foto’s. Niet door de cijfers. Maar door het gevoel dat ineens binnenkomt zodra het licht je tegemoetkomt en het water achter het huis zachtjes beweegt.
Deze vrijstaande woning aan het Lingemeer is zo’n huis.
Van buiten bescheiden. Bijna terughoudend.
Maar wie verder kijkt dan de voorgevel, ontdekt een plek die verrast, steeds opnieuw. Een huis dat niet probeert indruk te maken, maar het vanzelf doet.
Hier begint de ochtend met zonlicht in de woonkamer en eindigt de dag aan het water met de avondzon, terwijl de stilte langzaam over het meer trekt. Even een rondje varen met de elektrische boot. Een kop koffie op de steiger. Werken in het waanzinnige tuinhuis dat nu dienstdoet als volledig geïsoleerde en verwarmde werkplek, direct aan het water. Alsof werken ineens iets is waar je energie van krijgt.
De woning zelf is de afgelopen jaren volledig gemoderniseerd en voelt licht, warm en vanzelfsprekend comfortabel. Instapklaar, zonder concessies. Met energielabel A, 10 zonnepanelen en een afwerking die rust uitstraalt in plaats van aandacht opeist.
De luxe keuken (2023) is zeer smaakvol en tijdloos, een plek waar vrienden blijven hangen en waar een gewone dinsdagavond zomaar bijzonder kan voelen. Verder zijn er drie fijne slaapkamers, een luxe badkamer (2024), een praktische bijkeuken met binnendoorgang naar de garage en vooral: ruimte die klopt.
Highlights:
Zeer luxe keuken met alle inbouwapparatuur uit 2023
Luxe, complete badkamer uit 2024
Nieuwe dakkapel uit 2020
Openslaande deuren
Bijkeuken
Binnendoorgang naar garage
Waanzinnig tuinhuis (21 m2) aan het water
Maar het mooiste aan dit huis is misschien nog wel wat je niet direct kunt aanwijzen.
Het gevoel dat je hier lichter leeft.
Meer buiten bent zonder afgelegen te wonen.
Midden in het land, dichtbij winkels en voorzieningen, maar toch met het water letterlijk aan je voeten. Een plek waar vakantie en thuis ongemerkt in elkaar overlopen.
Een huis waar je blij van wordt.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 615,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Modified residential property
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 335 m²
- Volume in cubic meters
- 498 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- LIENDEN O 936
- Cadastral map
- Area
- 335 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and alongside waterfront
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda