This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/lisse/appartement-julianastraat-91/17225694/

Julianastraat 912161 RC LisseOranjebuurt
€ 419,000 k.k.
Description
Ben je op zoek naar een parterre appartement, met energielabel A, gelegen op een rustige maar centrale locatie in Lisse? Zoek niet verder! Aan de Julianastraat 91 vind je een ruim appartement met alle voorzieningen binnen handbereik.
Dit appartement is voorzien van alle moderne woongemakken waaronder 16 zonnepanelen en thuisbatterij 10 kWh, airconditioning en vloerverwarming. Het heeft een luxe en uitgebreide keuken, een moderne badkamer en in 2024 vernieuwde cv combi ketel. De afwerking is verzorgd met keramisch parket, hoge plinten en strakke muur- en plafondafwerking v.v. spots.
Gelegen in een rustige straat, maar met het gemak van centrale voorzieningen binnen handbereik, biedt dit appartement het beste van beide werelden. Je woont hier in een omgeving waar alles wat je nodig hebt gemakkelijk bereikbaar is.
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je het appartement met eigen ogen komen bekijken? Aarzel niet en maak snel een afspraak voor een bezichtiging. Wij laten je met plezier dit prachtige appartement zien en beantwoorden graag al je vragen.
INDELING
Appartement begane grond: Entree/hal, moderne licht en geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafelmeubel, zwevend toilet, design radiator en aansluitingen wasapparatuur. Voorts in de hal 1 royale inloop-/bergkast met toegang tot de kelderruimte alwaar de thuisbatterij van de zonnepanelen (10 kWh uit 2026) en elektrische installatie (meterkast) aanwezig zijn. Voorts nog 2 extra bergkasten in de gang. Toegang tot de woonkamer alwaar de ruime keuken met granieten aanrechtblad voorzien van (Bosch) inbouwapparatuur waaronder vaatwasser, koelkast en een vrieskast, inductiekookplaat, afzuigkap, stoomoven en een combi-magnetron. De woonkamer biedt een mooi vrij uitzicht de straat in. Middels 2 schuifdeuren toegang tot enerzijds de living en de slaapkamer. De slaapkamer is uitgevoerd met airconditioning niet alleen om te koelen maar ook om te verwarmen. De ruime inloopkast kan indien gewenst ook dienst doen als studeer-/slaapkamer. Een hele fijne en ruime leefruimte!
BIJZONDERHEDEN
• Gebruiksoppervlakte wonen 74.8 m2.
• Het appartement maakt onderdeel uit van kleine VvE van totaal 2 appartementen. In 2019 gesplitst en geheel verbouwd.
De VvE is actief echter zal door nieuwe bewoners verder opgestart moeten worden. Bijdrage VvE momenteel ca. € 50,= p/mnd. Het dak van het gebouw is in 2019 vernieuwd. De kozijnen voorzien van HR++ beglazing en zijn in 2019 vernieuwd. Cv-combiketel Remeha Tzerra Ace Matic CW5 uit 2024.
• De voortuin wordt gehuurd van de Gemeente.
• Op korte loopafstand van alle winkels in gezellige dorpscentrum.
• Nabij het Keukenhofbos voor heerlijke wandeling.
• Nabij goede verbindingswegen richting Amsterdam, Den Haag en Schiphol.
• Aanvaarding in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 419,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,587
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 50.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Volume in cubic meters
- 259 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Solar panels
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace Matic CW5 (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- LISSE D 9458
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 50.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda