Oranjelaan 812161 KC LisseZeeheldenbuurt
€ 600,000 k.k.
- 152 m²living area
- 382 m²plot size
- 5bedrooms
- Fenergy label
Description
Wat een ruimte, wat een mogelijkheden, wat een locatie!
Superleuke 2-o-1 kap woning met garage en parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein. Deze woning is ruim van opzet met een beukmaat van ruim 7 meter en is super centraal gelegen aan de rand van de oude dorpskern van het bollendorp Lisse. Diverse scholen, speelvoorzieningen en kinderopvanglocaties, maar ook de dokterspost en alle centrumvoorzieningen zijn op zeer korte afstand van deze woning te vinden. Door de brede en ruime opzet van de woning zijn er maar liefst 5 slaapkamers. Dit in combinatie met de ruime woonkamer, garage, oprit en mooi perceeloppervlakte van 382m² maken deze woning tot een interessant aanbod.
De woning is altijd goed onderhouden maar kan wel wat modernisatie gebruiken. Dit maakt de woning ook zo aantrekkelijk, je kunt deze geheel naar eigen wens en smaak gaan afwerken.
Indeling: entree, hal met toilet, eetkamer met aansluitend de keuken met toegang tot de vrij gelegen achtertuin. Aan de voorzijde bevindt zich over de volle breedte van de woning (ruim 7 meter!) de woonkamer met toegang tot de fraaie voortuin.
Vanuit de hal is tevens de royale garage bereikbaar. De garage is dus zowel binnendoor als buitenom bereikbaar, wat natuurlijk ideaal is! De ruime garage (± 25 m²) heeft ook nog een grote bergvliering met een nokhoogte van ruim 2 meter. Vanuit de garage is ook de achtertuin bereikbaar.
1e etage: Overloop, 2 voorslaapkamers (respectievelijk ± 14m² en ± 11m²) beide met toegang tot het voorgelegen balkon met leuk uitzicht over de fraaie voortuin en de levendige Oranjelaan. Aan de achterzijde nog een 3e slaapkamer (± 9m²)alsmede de badkamer met douche, toilet en wastafel.
2e etage: Overloop, zolderkamer met dakkapel (± 15m²), 2e zolderkamer (± 12m²) met onder andere ook de opstelling van de CV ketel.
Tuin: zowel de voor- als achtertuin zijn ideaal gelegen. De achtertuin biedt volle privacy en heeft toegang tot zowel de keuken als de garage. De voortuin is supergroen en superruim en heeft levendig uitzicht over de Oranjelaan. Op de oprit kunnen met gemak 3 auto's geparkeerd worden.
Bijzonderheden:
- royale 2-o-1 kap woning
- garage en oprit voor meerdere auto's
- garage is zowel binnendoor als buitenom bereikbaar
- gezinswoning met maar liefst 5 slaapkamers
- supercentrale ligging aan de rand van de oude dorpskern van Lisse
- fraai perceeloppervlakte
- in de koopovereenkomst zal onder andere de ouderdomsclausule worden opgenomen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,947
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 152 m²
- Other space inside the building
- 35 m²
- Plot size
- 382 m²
- Volume in cubic meters
- 635 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- LISSE D 6570
- Cadastral map
- Area
- 382 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Front garden
- 250 m² (10.00 metre deep and 25.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity, heating and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,686x
Viewed
55x
Saved
21-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



