This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/lochem/huis-ploegdijk-2-714/43082075/

Ploegdijk 2-7147241 SC LochemVerspreide huizen Het Veen en Grote Veld
€ 266,000 k.k.
Description
8-Persoons stenen recreatiewoning gelegen aan vijver en de natuur in de directe omgeving!
Bent u op zoek naar de perfecte recreatiewoning op een fijne locatie? Deze vrijstaande 8-persoons recreatiewoning biedt u de ideale combinatie van comfort, natuur en recreatiemogelijkheden. Gelegen op een royaal perceel van 464 m², geniet u hier van optimale rust en direct grenzend aan een vijverpartij.
Het huis is in 2022 gebouwd, beschikt over een energielabel A +++ dankzij volledige isolatie, vloerverwarming, een warmtepomp en maar liefst 12 zonnepanelen. De woning heeft in totaal vier slaapkamers, een moderne keuken en twee luxe badkamers. Het huis ligt op een perceel van 464 m² met een heerlijke tuin aan het water, waar de eendjes geregeld voorbij komen. Op het park zijn diverse voorzieningen aanwezig met onder andere een grote zwem-vijver, binnenzwembad, tennisbaan en een horecagelegenheid. Maar de beste bezienswaardigheid is de omliggende natuur, grenzend aan natuurgebied ‘Het Grote Veld’. Lochem is op fietsafstand en de Hanzesteden Zutphen en Deventer zijn gemakkelijk bereikbaar met de auto. Hier kunt u met het hele gezin (en meerdere generaties) genieten van de luxe, het comfort en al het moois dat deze woning en de plek u te bieden heeft.
Indeling Begane grond: entree, toiletruimte, tuingerichte woonkamer met twee openslaande deuren naar de tuin. Moderne open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Slaapkamer met eigen badkamer met douche en wastafel.
Eerste verdieping: overloop met toegang tot de drie slaapkamers op de verdieping. In de badkamer is een douche, wastafel en tweede toilet aanwezig.
Kenmerken
Eigen grond
Bouwjaar: ca. 2022;
Perceeloppervlakte: ca. 464 m²;
Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 85 m²;
Inhoud woning: ca. 326 m³;
Isolatie: volledig geïsoleerd;
Verwarming: middels warmtepomp;
Energielabel: A+++
Deze woning valt onder de 6 gebruikersmodellen van EuroParcs. Hiervan zijn ook de jaarlijkse kosten afhankelijk. Zowel geheel eigen gebruik als diverse vormen van verhuur zijn mogelijk. Van volledig verhuren via EuroParcs in diverse vormen tot volledig zelf verhuren. Voor vragen over kosten kunnen wij u een overzicht hiervan mailen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 266,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Type of roof
- Gable roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Plot size
- 464 m²
- Volume in cubic meters
- 326 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- LOCHEM D 1826
- Cadastral map
- Area
- 464 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, outside the built-up area, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 31
Floorplans 2
© 2001-2026 funda
































