This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/loon-op-zand/huis-venloonstraat-9/44439003/

Venloonstraat 95175 CB Loon op ZandOud-Loon
€ 895,000 k.k.
Eye-catcherVrijstaande gemoderniseerde woning gelegen in een bosrijke omgeving!
Description
Deze sfeervolle vrijstaande familiewoning is gelegen op een royaal perceel van maar liefst 974 m² en biedt alles wat u zich kunt wensen op het gebied van ruimte, comfort en duurzaamheid. De woning is oorspronkelijk gebouwd omstreeks 1958 en is in de periode 2018-2019 grondig gemoderniseerd en gerenoveerd. Hierdoor combineert zij haar karakteristieke uitstraling met het wooncomfort van nu.
Met een woonoppervlakte van circa 174 m² beschikt de woning over royale leefruimtes. De uitgebouwde woonkamer vormt het hart van de woning en biedt een prachtig uitzicht op de fraai aangelegde, groene achtertuin, waar u in alle rust en privacy kunt genieten van het buitenleven. Ook op het gebied van duurzaamheid is de woning uitstekend uitgerust. Zo beschikt zij over 15 zonnepanelen, een hybride-ready cv-installatie, grotendeels vloerverwarming en twee airco's (warmtepomp multi-split) die zowel kunnen koelen als verwarmen. Daarnaast zijn het dak en de vloer geïsoleerd en is de woning grotendeels voorzien van dubbele beglazing, wat bijdraagt aan een aangenaam woonklimaat en een lager energieverbruik.
De woning is gelegen aan de Venloonstraat, op een prachtige locatie in een bosrijke omgeving. Op slechts enkele honderden meters bevindt zich Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen, waardoor deze woning een ideale uitvalsbasis is voor liefhebbers van natuur, wandelen en fietsen. Tegelijkertijd liggen basisscholen, winkels en andere dagelijkse voorzieningen op korte afstand.
Kortom, een uitstekend onderhouden vrijstaande woning op een unieke locatie waar ruimte, comfort, duurzaamheid en een groene woonomgeving perfect samenkomen.
Indeling begane grond: Via een sfeervolle entree met houten visgraat parketvloer treed je binnen in deze ruime gezinswoning. De hal geeft toegang naar een ideale, koele kelder en via een verhoging toegang naar een moderne toiletruimte en trapopgang naar de 1e verdieping.
De lichte en uitgebouwde woonkamer wordt middels een sfeervolle (drie-zijdige) houthaard van glas, die vanuit alle hoeken zichtbaar is, gescheiden in een woonkamer en eetkamer. De royale woonkamer van ca. 35 m² kijkt uit op de tuin en ontvangt veel licht door de grote, nieuwe schuifpui, daarnaast is er een airco aanwezig. De eetkamer van ca. 24 m² geeft middels openslaande tuindeuren toegang naar een terras op het zuiden. Zowel de eet- als woonkamer zijn voorzien van een houten visgraat vloer met comfortabele vloerverwarming. Vanuit de eetkamer is de keuken bereikbaar met veel werk- en kastruimte. De U-vormige keuken kijkt uit op de oprit en straatzijde. De complete keukeninrichting is voorzien van alle luxe en comfort, zoals; een sfeervolle lacanche fornuis met dubbele oven, 5 pitten en een grill, rvs afzuigkap, vaatwasser en Quooker kraan met heet water en bruiswater. Aan de overzijde een kastenwand met koelkast, stoomoven, apothekerskast en kastruimte. De keuken is voorzien van een praktische tegelvloer die doorloopt richting het portaal en de bijkeuken. Aansluitend een portaal met groepenkast, deur naar de oprit en garderobe. De ideale bijkeuken is voorzien van een grote kastenwand voor extra opbergruimte, deur naar de achtertuin en een praktisch 2e keukenblok met spoelbak, kraan, een koelkast, twee vriezers en onderkasten. In de kastenwand bevindt zich de opstelling van de hybride Atag cv-ketel.
Eerste verdieping: De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De royale, lichte badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, een inloopdouche (bereikbaar via een kleine opstap), een wastafelmeubel, een toilet en een designradiator. De ruime ouderslaapkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning en beschikt over een praktische vaste kast. Aan de voorzijde bevindt zich een tweede royale slaapkamer, eveneens voorzien van twee vaste kasten. De derde kamer wordt momenteel gebruikt als was-, droog- en strijkruimte, maar is desgewenst uitstekend geschikt als slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte.
Tweede verdieping: Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Deze verrassend ruime verdieping is voorzien van een airco, een extra brede dakkapel aan de achterzijde en een volledig vernieuwd en geïsoleerd dak. De verdieping beschikt over maar liefst drie speels en praktisch ingedeelde slaapkamers, waarvan enkele zijn voorzien van een leuke hoogslaper. Hierdoor is deze etage uitermate geschikt voor een groot gezin of voor het creëren van een werk- of hobbyruimte. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een praktische bergruimte.
Buiten en tuin: Rondom de woning ligt een fraai aangelegde, lommerrijke tuin met gazon, sierbestrating en diverse terrassen, waardoor u op ieder moment van de dag kunt genieten van zon of schaduw. Daarnaast beschikt de tuin over een praktische moestuin en volop ruimte om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. Aan de achterzijde van het perceel bevindt zich, afgescheiden door een haag, een royale houten berging/schuur van circa 32 m². Hier is tevens voldoende ruimte aanwezig voor het plaatsen van een zwembad. Voor het onderhoud van de tuin is op het perceel een grondwaterpomp met een deels aangelegde beregeningsinstallatie aanwezig. Aan voorzijde van het perceel is een riante oprit gelegen waar ruimte is voor het parkeren van 3 auto's.
Bijzonderheden:
* Volledige dakrenovatie, zowel hellende daken als platte daken incl. isolatiepakket
* Ruime moestuin gelegen aan voorzijde van het perceel
* Hybride ready Atag c.v.-ketel uit ca. 2021
* 2 Airco's aanwezig die zowel koelen als verwarmen (multi-split)
* 15 Stuks zonnepanelen
* Buitenzijde grotendeels in ca. 2026 geschilderd, 2 puien verdienen extra aandacht en v.v. enkele beglazing.
* Gehele begane grond vloer voorzien van vloerverwarming m.u.v. hal en toilet.
* In ca. 2019 is de elektrische installatie vernieuwd
* Lamellen, verlichting en radiatoren voorzien van een domoticasysteem (Philips Hue / Tado)
* Vergunning aanwezig voor bouwen van garage en op- en/of aanbouw woning.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 895,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,144
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 174 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- External storage space
- 32 m²
- Plot size
- 974 m²
- Volume in cubic meters
- 704 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- LOON OP ZAND N 977
- Cadastral map
- Area
- 974 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda