This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/loosdrecht/huis-oude-molenmeent-11/43298745/

Description
Een parel in de verkoop gekomen. In het gezellige Loosdrecht, vind je dit charmante, sfeervolle jaren ’30 woning– maar dan eentje die helemaal van deze tijd is! In 2021 is deze woning volledig onder handen genomen. Eindelijk een woning waar sfeer én modern wooncomfort hand in hand gaan.
Deze luxe en gewilde jaren-30 twee-onder-één kap woning in Loosdrecht staat op een heerlijk ruim perceel van 470 m2 met zeer ruime achtertuin op het zuiden! De woning is volledig verbouwd en maximaal uitgebouwd en heeft inmiddels een A+ Energielabel. Door de hoogwaardige en luxe afwerking is dit een prachtige en bijzondere woning geworden.
De woning is op loopafstand van winkels en publieke voorzieningen in Nieuw-Loosdrecht en geniet van een centrale ligging voor Hilversum, Amsterdam, Utrecht en Amersfoort. Nabij gelegen zijn het watersportgebied Oud-Loosdrecht, de Hoorneboegse Heide en bossen.
Indeling
De royale entree aan de zijkant van het huis geeft toegang tot de woonkamer en wasruimte. De lichte en ruime woonkamer met erker is voorzien van een rustige werkhoek. Aan de achterkant van de woning bevindt zich de volledig nieuwe uitbouw met luxe woonkeuken. Vanuit de woonkeuken is de centrale hal te bereiken met apart toilet en doorgang naar de slaapkamer. De openslaande deuren in de woonkamer en slaapkamer bieden toegang tot de royale achtertuin met overkapping.
Eerste verdieping
Het ruime trappenhuis en overloop geeft toegang tot drie in grootte variërende slaapkamers, toilet en badkamer met inloop douche en separaat bad. De hoofdslaapkamers beschikken over veel vaste kastruimte.
Tweede verdieping
De ruime zolderetage is volledig gerenoveerd en geïsoleerd en bestaat uit een extra slaapkamer met eigen badkamer met inloopdouche en toilet.
Bijzonderheden
• Bouwjaar 1934, dus volop karakter
• Volledig en professioneel gerenoveerd in 2021, met een hoogwaardige afwerking
• Fantastische tuin (voortuin met oprit én een riante achtertuin) op een perceel van totaal 470 m²
• Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein.
• Energielabel A+: toekomstbestendig en lage stookkosten
• Gelegen in een rustige, groene wijk in Loosdrecht
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 985,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,051
- Year of construction
- 1934
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 195 m²
- Exterior space attached to the building
- 40 m²
- Plot size
- 470 m²
- Volume in cubic meters
- 639 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 3 walk-in showers, urinal, washstand, bath, 2 sinks, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and a loft
Energy
- Energy label
Cadastral data
- WIJDEMEREN C 3950
- Cadastral map
- Area
- 470 m²
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 315 m² (35.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda