Description
Type Anemone is een mooie hoekwoning van ruim 10,5 meter diep met een praktische indeling. De woningen hebben een gebruiksoppervlakte van variërend van circa 153 tot 160 m2. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 ruime slaapkamers en een complete badkamer met toilet. De zolderetage is een ideale extra verdieping voor eventuele slaap- werk- of hobbyruimte. Ook de voorbereiding voor een extra badkamer behoort tot de mogelijkheden. De indeling van de begane grond en de verdieping is bij alle woningen gelijk (gespiegeld). Bouwnummer 47, 48 en 52 zijn voorzien van een aangebouwde berging.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 787,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,919
- Status
- Available
Construction
- Year of construction
- After 2020
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- New property
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 160 m²
- Plot size
- 318 m²
- Volume in cubic meters
- 632 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Not available
Cadastral data
- LOPIK
- Cadastral map
- Area
- 318 m²
© 2001-2026 funda