This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/maarssen/huis-diependaalsedijk-1-a/17211235/

Description
Aan de Diependaalsedijk 1a, in het centrum van Maarssen-Dorp, staat deze IN 2025 GEREALISEERD HERENHUIS met een heerlijk dakterras op het zuiden. De woning heeft een praktische indeling over 3 verdiepingen en biedt meerdere gebruiksmogelijkheden.
Op de begane grond bevinden zich de entree, wasruimte en een multifunctionele kamer. Deze kamer is bijvoorbeeld geschikt als slaapkamer met eigen badkamer, kantoor aan huis of hobbyruimte. De 1e verdieping is ingericht als woonverdieping met de woonkamer, keuken en biedt toegang tot het zonnige dakterras. Op de 2e verdieping bevinden zich de slaapkamer, badkamer en cv-ruimte.
Daarnaast zijn alle verdiepingen voorzien van vloerverwarming, is de woning geheel voorzien van dubbele beglazing en beschikt de woning over energielabel A+!
Ligging:
De woning is gelegen midden in het oude dorpscentrum van Maarssen-Dorp. Vanuit huis loopt u zo naar de gezellige winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen in het hart van Maarssen-Dorp. Ook rivier De Vecht ligt op korte afstand, een prachtige plek voor een wandeling langs het water of gezellig langsvarende boten kijken. Elke donderdag is er markt op het Pieter de Hooghplein en voor een uitgebreider winkelaanbod is winkelcentrum Bisonspoor goed bereikbaar.
De centrale ligging van de woning staat garant voor een goede bereikbaarheid van diverse voorzieningen. Maarssen ligt op ca. 25 autominuten van Amsterdam en 10 minuten van Utrecht. Het NS-station in Maarssen heeft verbindingen met Amsterdam en Utrecht. Bushaltes zijn op enkele minuten loopafstand.
Indeling:
Begane grond:
Entree:
U komt binnen in de hal met hoog plafond, wat direct zorgt voor een ruimtelijke eerste indruk. De hal biedt toegang tot de wasruimte, de multifunctionele kamer en de vaste trapopgang naar de 1e verdieping. Via enkele treden bereikt u de toiletruimte met fonteintje, waarna de trap verder doorloopt naar de woonverdieping. De hal is voorzien van de meterkast.
Bijkeuken/wasruimte:
Aan de rechterzijde van de hal biedt een schuifdeur toegang tot de royale bijkeuken/berging met aansluitingen voor de wasmachine en de wasdroger. Dit is ook een praktische plek om de fietsen binnen te zetten.
Multifunctionele kamer:
Aan de linkerzijde bevindt zich een grote, L-vormige ruimte met diverse gebruiksmogelijkheden. Deze ruimte is uitstekend geschikt als slaapkamer, waarbij er ook voorbereidingen zijn getroffen voor het realiseren van een eigen badkamer. Uiteraard kan de ruimte ook goed worden gebruikt als kantoor aan huis of hobbykamer.
1e verdieping:
Woonkamer en keuken:
Op de 1e verdieping bevindt zich de woonkamer met open keuken. Aan de voorzijde is ruimte voor de keuken, waar ook voldoende plek is voor een kookeiland of een grote eettafel. Op dit moment is er een eenvoudig keukenblok geplaatst en zijn de aansluitingen voor een complete keuken aanwezig, waardoor u de keuken geheel naar eigen wens kunt realiseren.
Aan de achterzijde bevindt zich de woonkamer. Via de dubbele openslaande deuren staat deze ruimte direct in verbinding met het dakterras, waardoor u op mooie dagen het buitenleven eenvoudig bij de woonruimte betrekt. Het balkenplafond en de op maat gemaakte gietijzeren trap zijn bijzondere elementen die deze verdieping een eigen uitstraling geven.
Dakterras:
Het dakterras is gelegen op het zuiden, waardoor u hier gedurende de dag volop van de zon kunt genieten. Het terras is afgewerkt met kunststof vlonders en omheind met een mooie schutting, waardoor er een prettige buitenruimte met privacy is ontstaan.
Berging:
De vrijstaand houten berging is gelegen op de 1e verdieping in kunt u bereiken via het dakterras. De berging is ideaal om tuinkussens in op te bergen en spullen die u niet dagelijks hoeft te gebruiken.
2e verdieping:
Via vaste gietijzeren wenteltrap bereikbaar.
Slaapkamer:
Deze verdieping heeft een open indeling met dakkapel en biedt verschillende mogelijkheden, zoals het realiseren van een extra slaap- of werkkamer of een ruime slaapkamer met inloopkast. Vanuit deze verdieping heeft u bovendien vrij uitzicht over Maarssen-Dorp.
Badkamer en toilet:
De badkamer en het separate toilet op deze verdieping zijn volledig voorbereid en al voorzien van Grohe inbouwkranen. De verdere afwerking kan de nieuwe eigenaar geheel naar eigen wens uitvoeren.
Berging/cv-ruimte:
De bergruimte biedt plaats aan de cv-ketel, de mechanische ventilatie en de aansluiting van de vloerverwarming voor de 2e verdieping. Daarnaast is hier ook ruimte voor het opbergen van spullen die u niet dagelijks gebruikt.
Oplevering:
In overleg.
Bijzonderheden:
• Gebouwd in 2025
• Energielabel A+
• Alle etages worden verwarmd door middel van vloerverwarming
• Verwarming en warm water: cv-ketel (Intergas, 2025)
• Volledig geïsoleerd
• Alle kozijnen zijn uitgevoerd in hardhout
• Het dakterras bevindt zich boven de winkelruimte van de Hema. Voor het gebruik hiervan is een erfdienstbaarheid opgenomen. Voor het gebruiksrecht en bijdrage in het onderhoud van het ondergelegen dak is een vergoeding van €50,- per maand verschuldigd aan de VVE, bestaande uit de winkelruimte (Hema) en het daarboven gelegen appartement
• De keuken, de badkamer en het toilet op de 2e etage worden casco opgeleverd
• De op maat gemaakte trap naar de slaapetage is uitgevoerd in gietijzer
• De vloeren op de begane grond en de 1e verdieping zijn geïsoleerde betonnen vloeren en de vloer van de 2e etage is een zeer goed geïsoleerde houten vloer
• De multifunctionele ruimte op de begane grond is voorbereid voor de realisatie van een extra badkamer
• De kunststof planken van het dakterras liggen op aluminium liggers en verstelbare poten
• Het is mogelijk om op de 2e verdieping twee separate slaapkamers te realiseren
• Het dak is toegankelijk door middel van een daklicht dat bereikbaar is met een uitschuiftrap
• Het (platte) dak is geschikt voor het plaatsen van zonnepanelen
• De aansluitingen voor de wasmachine en de wasdroger bevinden zich in de bijkeuken op de begane grond; het is ook mogelijk deze op de 2e verdieping aan te sluiten
• Er wordt een 'niet zelf bewoond' clausule opgenomen in de koopovereenkomst
Interesse in dit huis?
Schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Gegevens van collega NVM-makelaars in de regio vindt u op Funda.nl
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 745,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,246
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2025
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 142 m²
- Exterior space attached to the building
- 37 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 86 m²
- Volume in cubic meters
- 503 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- MAARSSEN A 6905
- Cadastral map
- Area
- 86 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 34 m² (6.75 metre deep and 5.05 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda