Sales history
- Listed since
- April 3, 2026
- Date of sale
- May 5, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Gelijkvloers wonen in de geliefde wijk Villapark/Sint Pieter is mogelijk in dit lichte en comfortabele penthouse met ca. 126m² woonoppervlakte. De woning beschikt over een fijne buitenruimte, een privéberging en maar liefst twee vaste parkeerplaatsen in de parkeergarage. Binnen treft u twee slaapkamers, een ruime badkamer en een moderne keuken.
Het penthouse maakt deel uit van het fraai vormgegeven complex ‘Lambertus Staete’, gelegen aan de Kapelweg: een rustige zijstraat van de Lage Kanaaldijk. Vanuit het appartement geniet u van een prachtig uitzicht op de Rijksmonumentale Sint Lambertuskapel, die in 1847 werd gebouwd op de fundamenten van de voormalige parochiekerk van Sint Pieter.
Op korte loopafstand bevindt zich de Glacisweg met diverse voorzieningen zoals een supermarkt, apotheek, huisarts en speciaalzaken. Via de Lage Kanaaldijk wandelt u bovendien door het Stadspark richting het historische centrum van Maastricht en het sfeervolle Jekerkwartier. Voor liefhebbers van roeien en andere watersporten liggen de verenigingen aan de overzijde van de Maasboulevard binnen handbereik.
INDELING
Souterrain
In het souterrain heeft u de beschikking over een privéberging en liefst twee privéparkeerplaatsen in de afgesloten parkeergarage, te bereiken via de automatisch bedienbare poort. Ook is er een gezamenlijke fietsenstalling aanwezig.
Begane grond
Het appartementengebouw heeft een dubbele entree. Via de entree aan de rechterzijde komt u in de centrale hal met brievenbussen en bellentableau. Vanuit hier kunt u met de trap of de lift het souterrain en de bovengelegen woonverdiepingen bereiken. De gezamenlijke ruimtes worden goed onderhouden.
Vierde verdieping
Met de lift bereikt u rechtstreeks uw privé portiek die toegang geeft tot het appartement. De videofooninstallatie biedt extra comfort en veiligheid: u kunt niet alleen zien en horen wie er aanbelt, maar ook op afstand de centrale entree openen.
Bij binnenkomst valt direct de royale leefruimte op, waar de grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht. De combinatie van een fraaie parketvloer en strak gestucte wanden geeft het geheel een moderne en verzorgde uitstraling. Vanuit elke hoek van de woonkamer geniet u van een uniek en prachtig uitzicht. De schuifpui biedt toegang tot het op het zuidoosten gelegen balkon, waar u uitkijkt op de Maas.
De in 2024 vernieuwde semi-open keuken sluit naadloos aan op de eetkamer en is uitgevoerd in een stijlvol design met hoogwaardige inbouwapparatuur. Zo beschikt de keuken over een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, wijnklimaatkast, combi-oven, warmhoudlade, koelkast, vriezer en vaatwasser.
Aan de achterzijde van het appartement bevinden zich twee ruime slaapkamers van elk circa 15 m². Ook hier wordt u getrakteerd op een indrukwekkend uitzicht, met zichtlijnen tot aan het Fort Sint Pieter en de Sint-Pietersberg.
De badkamer is centraal tussen de slaapkamers gelegen en compleet uitgerust met een ligbad, separate douche en een dubbel wastafelmeubel. Het toilet is separaat en bereikbaar vanuit de hal.
In de hal bevindt zich tevens een praktische inpandige berging met witgoedaansluitingen, de cv-combiketel en voldoende bergruimte.
Aanvullende informatie:
- Airco met koel en warmte functie;
- Mechanische ventilatie aanwezig;
- Uitgerust met elektrische screens;
- Extra balkon aan de entree zijde met uitzicht op het kerkplein van Sint Pieter;
- De (privé) verdieping is per lift alleen met een speciale sleutel te bereiken;
- Twee parkeerplaatsen in de afgesloten garage;
- Goed en rustig gelegen in de wijk Villapark/Sint Pieter, op loopafstand van de Sint Pietersberg, het stadspark en de oude binnenstad;
- Diverse winkelvoorzieningen zijn in de directe nabijheid gelegen;
- Schriftelijkheidsvereiste: ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 718,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,698
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 395.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 126 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 40 m²
- Volume in cubic meters
- 416 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, and sliding door
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- SINT PIETER B 4255
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- SINT PIETER B 4255
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- SINT PIETER B 4255
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
- Periodic contribution
- Yes (€ 395.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,281x
Viewed
22x
Saved
3-4-2026
On Funda
Neighborhood

Villapark
Maastricht- Residents
- 3,160
- Family with children