This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/made/huis-raadhuisplein-5/17243945/

Raadhuisplein 54921 ZJ MadeDe Dreven
€ 549,000 k.k.
Open House
- Saturday, October 3 from 11:00 AM to 3:00 PM
Description
Karakteristieke twee-onder-een-kapwoning met eigen oprit, parkeergelegenheid op eigen terrein, in steen opgetrokken vrijstaande garage voorzien van een zadeldak, commerciële ruimte welke voor meerdere doeleinden geschikt is en zonnige achtertuin met een eikenhouten tuinpaviljoen. Gelegen op een perceel van ca. 290 m² in het ‘Centrum van Made’ op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen, het gezellige ‘Den Deel’ en de winkels in de ‘Marktstraat”.
De woning is zeer geschikt om levensloopbestendig te maken door het realiseren van een slaapkamer op de begane grond. Tevens is van de vrijstaande garage met eerste verdieping, achter op het perceel, een werk- of praktijkruimte dan wel een hobbyruimte aan huis te creëren.
Op het perceel rust de bestemming ‘Centrum’ en de voor ‘Centrum’ aangewezen gronden zijn bestemd voor:
a. Detailhandel en dienstverlening;
b. Horeca categorie I en II;
c. Maatschappelijke voorzieningen;
d. Cultuur en ontspanning;
e. Kantoren;
De woning is gebouwd omstreeks 1955, heeft een inhoud van ca. 595 m³ en een woonoppervlakte van ca. 155 m². De woning is opgetrokken in een traditioneel gedegen bouwconstructie, bestaande uit metselwerk spouwmuren, geïsoleerde betonnen begane grondvloer, houten verdiepingsvloeren, grotendeels hardhouten kozijnen voorzien van dubbele beglazing en het geïsoleerde zadeldak is gedekt met pannen en voorzien van dakkapellen. Een deel van de woning is voorzien van bitumineuze dakbedekking. De woning wordt verwarmd middels een Vaillant cv-combiketel (bj. 2009). De woning is voorzien van vloerverwarming in de woonkamer en keuken.
Begane grond
Op de zichtlocatie grenzend aan het Raadhuisplein is een commerciële ruimte gerealiseerd welke is afgewerkt met een PVC vloer, deels spachtelputz en deels tegelwerk als wandafwerking en een systeemplafond. De commerciële ruimte is voorzien van een Qlima airco en geeft toegang tot de meterkast (semi-automaat 9x 220V en glasvezel), het toilet, een keuken en middels een losse trap is de bergzolder bereikbaar, waar zich de Intergas cv-ketel (bj. 2017) en Daalderop boiler bevinden.
Het toilet is voorzien van een staand closet.
Het keukenblok in rechte opstelling is afgewerkt met een kunststof aanrechtblad en voorzien van een boiler (Plieger) en spoelbak.
Middels de oprit en loopdeur in de carport is de achtertuin bereikbaar en via een stalen kanteldeur is de garage bereikbaar. De zonnige achtertuin geeft toegang tot de tuinkamer, het bijgebouw, een berging, de garage en een houthok/berging achter de garage.
De serre/tuinkamer is afgewerkt met een laminaatvloer, schoonmetselwerk wanden en een geïsoleerd dakplaten plafond. De serre geeft toegang tot de woonkamer met open keuken.
De lichte woonkamer met open keuken is afgewerkt met een laminaatvloer, lambrisering met spachtelputz daarboven als wandafwerking en een schrootjesplafond. De keuken beschikt over een lichtkoepel. De woonkamer is voorzien van een houtkachel. De woonkamer/keuken geeft toegang tot de badkamer.
De open complete keuken afgewerkt met een kunststof aanrechtblad is voorzien van een 6-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, vriezer met 3-lades en een 1 ½ spoelbak. De keuken geeft toegang tot de hal met kelder.
De badkamer op de begane grond is afgewerkt met een tegelvloer, tegels als wandafwerking en een systeemplafond met spotverlichting. De badkamer is voorzien van een ligbad, douchecabine, een badkamermeubel met wasbak, radiator en mechanische ventilatie.
De hal is afgewerkt met vloerbedekking, lambrisering met spachtelputz daarboven als wandafwerking en een schrootjesplafond. De hal geeft toegang tot de commerciële ruimte, de kelder/half verdiepte trapkast en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping
De overloop is afgewerkt met een laminaatvloer, deels houten lambrisering en deels stucwerk als wandafwerking en een schrootjes plafond. De overloop geeft toegang tot twee slaapkamers, waar er drie van te maken zijn, het toilet en een opbergkast. Middels een luik op de overloop en vlizotrap is de tweede verdieping bereikbaar, welke als bergzolder in gebruik is. De overloop is voorzien van een Qlima airco.
De master bedroom is afgewerkt met een laminaatvloer, deels behang en deels stucwerk als wandafwerking en een schrootjes plafond. De master bedroom is voorzien van twee kleine dakkapellen met horren en rolluiken, een inbouwkast en een vaste inbouw kledingkast. Van deze slaapkamer zijn twee slaapkamers te realiseren.
De slaapkamer aan de achterzijde van de woning is afgewerkt met een laminaatvloer en stucwerk wand- en plafondafwerking. Deze slaapkamer is voorzien van een dakkapel met rolluik en een inbouwkast.
Het betegelde toilet is afgewerkt met een schrootjesplafond en voorzien van een staand closet.
De tuin
De beschutte, privacy biedende zonnige achtertuin gelegen op het zuidwesten is voorzien van bestrating en kunstgras. Het eikenhouten tuinpaviljoen/bijgebouw is voorzien van stalen kozijnen en een lichtkoepel. De berging is afgewerkt met een betonvloer, schoonmetselwerk wanden en een systeemplafond. In de berging bevindt zich de opstelplaats voor de Vaillant cv-combiketel, de wasmachine- en drogeropstelling en een staand closet (sanibroyeur).
De garage
De garage is opgetrokken in een traditioneel gedegen bouwconstructie, bestaande uit metselwerk spouwmuren, betonnen grondvloer, houten verdiepingsvloer, houten kozijnen voorzien van enkele beglazing en het geïsoleerde zadeldak is gedekt met pannen en voorzien van een dakraam. De garage is voorzien van een eigen meterkast, radiator, gootsteen en een motorfietsbrug op luchtdruk. Middels een vlizotrap is de eerste verdieping bereikbaar welke als bergzolder in gebruik is. Aan de achterkant van de garage bevindt zich een berging/houthok.
Situering
Made is een dorp gelegen in de gemeente Drimmelen. Made beschikt over diverse voorzieningen, zoals meerdere supermarkten, diverse sportaccommodaties en onderwijsvoorzieningen. Made heeft een uitstekende bereikbaarheid, de A59 is op korte afstand gelegen en ook de A16 en A27 zijn binnen enkele autominuten bereikbaar. Door de centrale ligging zijn o.a. de steden Rotterdam, Antwerpen, Utrecht en ‘s-Hertogenbosch goed bereikbaar.
Algemeen
- Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door VBO, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
- Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen.
- Afhankelijk van het bouwjaar is een koopovereenkomst welke gehanteerd wordt ten kantore van ‘Van Tetering Makelaardij’ standaard voorzien van een asbestclausule en ouderdomsclausule.
- Deze brochure bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 549,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,542
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 155 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Exterior space attached to the building
- 61 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 290 m²
- Volume in cubic meters
- 595 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, and flue
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- MADE EN DRIMMELEN S 937
- Cadastral map
- Area
- 290 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 64 m² (8.50 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda