This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/marknesse/huis-noordeinde-14/17280372/

Noordeinde 148316 BT MarknesseMarknesse-woonkern
€ 299,500 k.k.
Description
Moderne tussenwoning met dakopbouw en diepe tuin in hartje Marknesse!
Op een centrale locatie in Marknesse staat deze goed onderhouden woning met een royale keuken, praktische bijkeuken en verrassend veel leefruimte. De woning is gebouwd in 1954, staat op een perceel van 198 m² eigen grond en is door de royale dakopbouw aanzienlijk vergroot.
Binnen tref je een lichte woonkamer, een ruime keuken met vernieuwde inbouwapparatuur, een moderne badkamer en drie volwaardige slaapkamers. Ook buiten is het volop genieten. De circa 19 meter diepe achtertuin ligt gunstig op het oosten en biedt volop ruimte om te ontspannen. Achter in de tuin bevindt zich een sfeervolle overkapping met berging die in 2018 is gerealiseerd en een heerlijke plek vormt om al vroeg in het voorjaar of tot laat in het najaar buiten te zitten.
Overige pluspunten van de woning:
- Toilet vernieuwd in 2025
- Schilderwerk buitenom 2025
- Riolering vernieuwd in 2025
- Sfeervolle houtkachel in de woonkamer 2022 (ter overname)
- Plat dak vernieuwd in 2022
- Geheel voorzien van dubbel en HR++ glas
- Cv-ketel vernieuwd 2026
- Energielabel D
Ligging
Marknesse kent vele voorzieningen zoals een basisschool, een Jumbo supermarkt, bakker, apotheek en huisartsenpraktijk. Ook de faciliteiten als sportvelden, restaurants en het verzorgingshuis maken Marknesse een geliefd dorp om te wonen. De bereikbaarheid is goed middels busverbindingen naar Emmeloord, Zwartsluis, Vollenhove en Steenwijk en de korte afstand tot de N50 en de A6.
Indeling
Begane grond: Hal/entree met meterkast, vernieuwd toilet (2025) en trapopgang met praktische trapkast. Aansluitend de lichte doorzonwoonkamer met sfeervolle houtkachel (2022, ter overname) en toegang tot de halfopen, uitgebouwde keuken. De keuken is voorzien van een 4-pits gaskookplaat, combi-oven (2025), afzuigkap (2025), vaatwasser (2024) en een koelkast. Vanuit de keuken is de geïsoleerde bijkeuken bereikbaar, met de opstelling van de cv-ketel (Nefit, juli 2026) en aansluiting was-apparatuur.
Eerste verdieping: Overloop met separaat toilet en toegang tot twee slaapkamers. De slaapkamer aan de achterzijde biedt toegang tot het balkon. De oorspronkelijke derde slaapkamer is omgebouwd tot een royale badkamer, voorzien van een douchehoek, dubbele wastafel in meubel en een designradiator.
Tweede verdieping: Via een vaste trap bereikbare voorzolder met twee Velux-dakramen. Dankzij de royale dakopbouw is hier een derde slaapkamer gerealiseerd.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 299,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,852
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1954
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 198 m²
- Volume in cubic meters
- 370 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Insulation
- Mostly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)
Cadastral data
- NOORDOOSTPOLDER BZ 210
- Cadastral map
- Area
- 198 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 95 m² (19.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No cavity wall
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda