This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/marknesse/huis-rietpluim-18/80813088/

Eye-catcherWaterwoning met A+++ label, 4 slaapkamers en luxe tuin aan vaarwater
Description
CONCEPT
Rietpluim 18, Marknesse | Luxe en duurzame 2-onder-1-kapwoning aan vaarwater met 4 slaapkamers
Welkom bij Rietpluim 18 in Marknesse. Deze moderne en strak afgewerkte 2-onder-1-kapwoning ligt op een prachtige locatie aan het water en combineert ruimte, luxe en duurzaamheid op een bijzonder prettige manier. Met een woonoppervlakte van circa 189 m², een perceel van 337 m² en energielabel A+++ is dit een woning waar comfort en kwaliteit centraal staan.
De woning is gebouwd in 2018 en volledig geïsoleerd uitgevoerd. Dankzij vloerverwarming door de gehele woning, een warmte terugwininstallatie, zonnepanelen en een zonneboiler woon je hier energiezuinig en toekomstbestendig.
Wat direct opvalt, is de combinatie van ruimte en sfeer. De woning beschikt over vier slaapkamers, twee badkamers, een aangebouwde garage én een prachtig aangelegde tuin aan het vaarwater. De royale overkapping vormt daarbij een verlengstuk van de woning, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen.
Omgeving
De woning ligt in een rustige en moderne woonwijk in Marknesse, direct aan vaarwater en met veel groen in de directe omgeving. Hier woon je in een prettige en ruim opgezette omgeving waar rust, ruimte en water samenkomen.
Marknesse is centraal gelegen in de Noordoostpolder en beschikt over diverse dagelijkse voorzieningen zoals winkels, scholen, sportverenigingen en horecagelegenheden. Daarnaast zijn omliggende plaatsen zoals Emmeloord, Zwolle en Lelystad goed bereikbaar.
Voor liefhebbers van natuur en recreatie is de ligging ideaal. In de omgeving zijn diverse wandel- en fietsroutes aanwezig en ook het Waterloopbos en Nationaal Park Weerribben-Wieden liggen op relatief korte afstand. De combinatie van water, natuur en de rustige woonomgeving maakt dit een plek waar je iedere dag een gevoel van ruimte ervaart.
Indeling
Begane grond
Via de entree kom je binnen in een ruime hal met toilet, meterkast en trapopgang. Vanuit hier zijn de verschillende leefruimtes bereikbaar.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de ruime eetkamer met aansluitend de moderne keuken. De keuken is uitgevoerd in een royale hoekopstelling en beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasser en kookplaat. Dankzij de grote raampartijen valt hier veel natuurlijk daglicht naar binnen en ontstaat een prettige leefruimte waar koken en samenzijn mooi samenkomen.
Tussen de eetkamer en woonkamer bevindt zich een stijlvol stalen kozijn met glazen deur, wat zorgt voor een moderne uitstraling en tegelijkertijd een mooie verbinding tussen de ruimtes creëert.
Aan de achterzijde ligt de woonkamer met grote raampartijen en openslaande tuindeuren naar de overkapping en tuin. Hierdoor ontstaat veel lichtinval en een prettige verbinding met buiten. De houtkachel vormt een sfeervol middelpunt in de ruimte en zorgt voor extra warmte en gezelligheid tijdens de koudere maanden.
Vanuit de hal is tevens de aangebouwde inpandige garage bereikbaar. Deze ruimte is voorzien van verwarming, water en elektra en biedt volop mogelijkheden voor opslag, hobbygebruik of het stallen van fietsen. Aansluitend bevindt zich een praktische overkapping bij de zij-entree.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een separate toiletruimte en de badkamer.
De slaapkamers zijn stuk voor stuk ruim en praktisch in te delen en beschikken over prettig daglicht.
De badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een ruime inloopdouche en een dubbele wastafel. Daarnaast is er een separate berging aanwezig, ideaal voor extra opslag.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier bevindt zich een royale vierde slaapkamer met een open en ruim karakter. Dankzij de grootte van deze verdieping zijn hier eenvoudig meerdere functies mogelijk, zoals een combinatie van slapen, werken of hobbyruimte.
Daarnaast beschikt deze verdieping over een tweede badkamer met douche en wastafel, wat zorgt voor extra comfort en flexibiliteit binnen de woning. Achter de knieschotten is praktische bergruimte aanwezig.
Via een vlizotrap is bovendien een extra bergzolder bereikbaar.
Buitenruimte
De woning beschikt aan de voorzijde over een verzorgde voortuin en een ruime oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein.
De achtertuin vormt zonder twijfel één van de absolute hoogtepunten van deze woning. De tuin ligt direct aan het vaarwater en is verzorgd aangelegd met een combinatie van groen, terrassen en meerdere zitplekken. Hierdoor ontstaat een fijne buitenruimte waar je op elk moment van de dag kunt genieten van rust, ruimte en het uitzicht over het water.
Direct aan de woning bevindt zich een royale overkapping met twee lichtkoepels en een houtkachel. Deze buitenruimte voelt als een verlengstuk van de woonkamer en biedt een heerlijke plek om beschut buiten te zitten. Dankzij de ruime opzet en sfeervolle afwerking kun je hier vrijwel het hele jaar door comfortabel genieten van het buitenleven.
Via een trap bereik je de lager gelegen tuin aan het water. Hier is volop ruimte om te ontspannen, te spelen of een boot aan te leggen. De ligging aan het vaarwater geeft deze woning een extra vrij en uniek karakter.
Daarnaast bevindt zich in de tuin een serre met glazen schuifwand en elektra. Deze ruimte biedt een fijne extra plek om beschut buiten te zitten en versterkt het gevoel van binnen en buiten leven.
Via de zijkant van de woning is de achterom bereikbaar. Aan de zijkant bevindt zich bovendien een praktische opslag voor hout ten behoeve van de houtkachel.
Bijzonderheden
• Woonoppervlakte circa 189 m²
• Perceel circa 337 m²
• Bouwjaar 2018
• Energielabel A+++
• Volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ glas
• Vloerverwarming door de gehele woning inclusief garage en zolderverdieping
• Warmte terugwininstallatie aanwezig
• 12 zonnepanelen aanwezig
• Zonneboiler aanwezig
• Vier slaapkamers
• Twee badkamers
• Moderne en strak afgewerkte woning
• Woonkamer met houtkachel en openslaande tuindeuren
• Stalen kozijn met glazen deur tussen eetkamer en woonkamer
• Luxe keuken met inbouwapparatuur
• Aangebouwde inpandige garage met verwarming, water en elektra
• Royale overkapping met lichtkoepels en houtkachel
• Serre met glazen schuifwand en elektra
• Tuin direct aan vaarwater
• Achterom via de zijkant van de woning
• Opslag voor hout aanwezig
• Parkeren op eigen terrein
Nieuwsgierig geworden?
Ben je op zoek naar een moderne, duurzame en royale woning aan het water, waar ruimte, comfort en buitenleven perfect samenkomen? Neem dan contact met ons op en plan een bezichtiging voor Rietpluim 18 in Marknesse.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,820
- Year of construction
- 2018
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 211 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- Exterior space attached to the building
- 28 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 337 m²
- Volume in cubic meters
- 786 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, and sink
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater, complete floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler and solar boiler
- CH boiler
- Intergas EXSTREME 36 (gas-fired from 2018, in ownership)
Cadastral data
- NOORDOOSTPOLDER B 4005
- Cadastral map
- Area
- 337 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 127 m² (13.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda