This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/maurik/huis-rijnbandijk-42/44447261/

Rijnbandijk 424021 GH MaurikVerspreide huizen Maurik
€ 1,350,000 k.k.
Description
Centraal wonen – met ruimte, rust en ongekende mogelijkheden
Zelden komt er een object op de markt dat zó veel historie én potentie in zich heeft. Deze woning maakte deel uit van het voormalige grootschalige Steenfabriek-terrein ‘Het Anker’ en wordt nu met het omliggende terrein te koop aangeboden. De totale oppervlakte bedraagt ongeveer 17,5 hectare (17.500 m²). De woning dient grootschalig gerenoveerd of zelfs herbouwd te worden om aan de hedendaagse eisen te voldoen maar de locatie maakt het de moeite zondermeer waard.
Authentiek, bereikbaar en kansrijk
De ligging in de fraaie uiterwaarden van de Rijn en op het voormalige terrein van de Steenfabriek Het Anker biedt optimale rust, privacy en vrijheid – met tegelijk de luxe van goede bereikbaarheid: de A15 en de dorpskern van Maurik liggen op korte afstand. Een zeldzame combinatie van landelijk wonen zonder concessies te doen aan bereikbaarheid of voorzieningen. Deze locatie maakt deel uit van het plangebied van het gebiedsprogramma Eiland van Maurik. Binnen de startnotitie wordt bijvoorbeeld gedacht aan een eventuele extensieve verblijfsrecreatie-functie. Verder valt het Eiland van Maurik valt voor een groot deel binnen Natura 2000, waar overheden zich moeten inspannen om een goede kwaliteit van de natuur te behouden en te versterken. De volledige startnotie is op te vragen bij ons kantoor.
Woningindeling met potentie
Vanwege de oorspronkelijke industriële functie als bedrijfswoning heeft deze woning een moderne uitstraling. De woning heeft een inhoud van 527 m³, een woonoppervlakte van circa 128 m² en maar liefst 4 slaapkamers.
‘De woning is eenvoudig en gedateerd van binnen – een blanco canvas voor wie zijn eigen woonwensen wil realiseren’.
Bijzondere mogelijkheden
Vanwege de royale perceeloppervlakte van ruim 17,5 hectare is dit object perfect voor het houden van paarden of kleinvee.
Bestemming & gebruik
De woning heeft een woonbestemming, het aangrenzende weiland en open terrein vallen onder agrarische en natuurbestemming, zoals gebruikelijk in het buitengebied. Deze combinatie maakt een breed scala aan gebruik mogelijk.
Feiten & extra informatie
• NEN 2580 meetrapport beschikbaar
• Perceeloppervlakte ruim 17.500 m²
• Ouderdomsclausule van toepassing gezien bouwjaar en staat van onderhoud
• Niet bewoningsclausule/as-is van toepassing vanwege verkoop door belegger
• Voorstellen/biedingen met financieringsvoorbehoud worden niet in behandeling genomen
• Gunning onder voorbehoud verkoper
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 10,547
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 175,178 m²
- Volume in cubic meters
- 527 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Skylight and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler
Cadastral data
- MAURIK A 436
- Cadastral map
- Area
- 56,250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MAURIK A 723
- Cadastral map
- Area
- 7,980 m²
- MAURIK A 724
- Cadastral map
- Area
- 10,335 m²
- MAURIK A 725
- Cadastral map
- Area
- 95,983 m²
- MAURIK A 743
- Cadastral map
- Area
- 3,720 m²
- MAURIK A 840
- Cadastral map
- Area
- 910 m²
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront and rural
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda