This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/meppel/appartement-heerengracht-6/43005611/

Heerengracht 67941 JH MeppelKoninginnebuurt
€ 495,000 k.k.
Description
Aan de Heerengracht in Meppel staat een prachtig monumentaal gebouw. De kweekschool waar ooit kleuterjuffen werden opgeleid is nu Villa Verdenius, een stijlvol appartementengebouw met drie appartementen. Zorgvuldig verbouwd met respect voor de karakteristieke elementen, die je ook in de woning terugziet. Je woont op de bovenste verdieping van een gebouw op één van de fraaie locaties aan de grachten in het leuke centrum, waar het altijd gezellig is.
Een kant-en-klaar appartement met eigen garage en daarnaast een eigen parkeerplaats, beide op eigen terrein, dat toegankelijk is via een elektrisch bedienbaar hek.
IN HET KORT
• Woonoppervlak 130 m²
• 2 ruime slaapkamers
• Loggia op het zuiden
• Eigen garage en parkeerplaats
• Bijdrage VvE €200,- per maand
• NS-intercitystation op loopafstand (ca. 10 minuten)
INDELING
Via de markante voordeur kom je in de hoofdentree met de trap naar de verdiepingen. Bovengekomen ga je de hal van het appartement binnen met de deuren naar de diverse vertrekken, waar overal de dakspanten van het oude gebouw in het zicht zijn gelaten. De living bestaat uit een woon- en eetkamer met daartussen de open keuken, tezamen een ruimte van 90 m² die is afgewerkt met een pvc vloer. De woonkamer is 56 m² en twee deuren bieden toegang tot de loggia, een heerlijk inpandig terras, pal op het zuiden. De eetkamer biedt genoeg ruimte voor een grote eettafel met stoelen voor een flink gezelschap. De open keuken is voorzien van zwarte fronten met een composiet blad, een Boretti gasfornuis met dubbele oven, een nieuwe Siemens vaatwasser en Miele apparatuur, waaronder een koffiemachine en stoomoven. In de naastgelegen bijkeuken bevinden zich de wasmachine- en drogeraansluiting, cv ketel, WTW en veel bergruimte.
De twee mooie, lichte slaapkamers zijn 21 en 18 m², beide met vaste (spiegel)kasten en de Master bedroom heeft een prachtig design ligbad. De badkamer is voorzien van een nieuwe (2022) luxe afgewerkte inloop-doucheruimte met stortdouche en een wastafelmeubel. In de badkamer en Master bedroom ligt een nieuwe pvc vloer. De separate toiletruimte met een design hangende pot en fonteintje, is afgewerkt met grote witte wandtegels.
Een appartement met ruimte om lekker thuis te werken en tussendoor te genieten van het uitzicht op het groen aan de achterzijde of de Heerengracht aan de voorzijde.
BEZICHTIGEN
Benieuwd geworden naar dit heerlijke appartement in hartje Meppel? Maak een afspraak met ons om het allemaal zelf te gaan zien.
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 550,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,808
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 200.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and listed building (national monument)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 429 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- MEPPEL A 9206
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront and in centre
Garage
- Type of garage
- Garage and parking place
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 200.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 45
Floorplans 2
© 2001-2025 funda














































