This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/middelburg/appartement-bree-4/43393708/

Bree 44331 EC MiddelburgAbdij
€ 187,500 k.k.
Description
In een sfeervolle, karakteristieke straat in het centrum van Middelburg bevindt zich dit charmante appartement op de begane grond. Gelegen aan de Bree, midden in de historische binnenstad, combineert deze woning het beste van twee werelden: de levendigheid van de stad én de rust van een kleinschalige woonomgeving. Dit appartement is geschikt voor diverse doelgroepen!
Middelburg staat bekend om haar rijke historie, monumentale panden en gezellige straatjes. Op loopafstand vindt u winkels, horeca, terrasjes en culturele voorzieningen zoals musea en theaters. Daarnaast zijn het station, uitvalswegen en de Zeeuwse kust binnen handbereik. Hier woont u in een stad met karakter, waar het dagelijks leven voelt als een combinatie van historie en comfort.
Indeling
Via de entree met meterkast en praktische bergkast kom je in de woning. De lichte woonkamer aan de voorzijde valt direct op door de grote raampartijen en het prettige daglicht, wat de ruimte een warme en open uitstraling geeft. Authentieke elementen, zoals de houten vloer en de schouw, dragen bij aan de karakteristieke sfeer van het appartement.
De eerste extra kamer is bereikbaar via stijlvolle schuifdeuren vanuit de woonkamer en kan bijvoorbeeld gebruikt worden als eetkamer omdat vanuit daar ook weer toegang is naar de halfopen keuken. Deze keuken is functioneel ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de badkamer, welke is uitgerust met een douche, toilet en wastafel.
Aansluitend is er de toegang tot de tweede kamer. Deze ruimte is compact maar veelzijdig en kan dienen als slaapkamer. Vanuit deze kamer bereikt u het kleine, beschutte binnenplaatsje.
Algemeen
Het appartement wordt verwarmd middels gaskachels en het warme water wordt verzorgd door een geiser. Het geheel maakt deel uit van een kleinschalige Vereniging van Eigenaars bestaande uit drie appartementen met een gezamenlijke opstalverzekering.
Sfeer en beleving
De woning heeft een authentieke uitstraling met behoud van originele details, gecombineerd met een praktische indeling. De ruimtes voelen licht en functioneel aan, met mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren of in te richten. De foto’s geven een beeld van de sfeer en de artist impressions geven een goed beeld van de mogelijkheden.
Ben je op zoek naar een charmant appartement op een toplocatie in Middelburg? Neem dan contact op met ons kantoor voor een bezichtiging. Wij laten je deze woning graag persoonlijk ervaren.
Makelaarskantoor Wisse Vastgoed, Thuis in Zeeland!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 187,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,676
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1908
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 51 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Volume in cubic meters
- 169 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- No insulation
- Heating
- Gas heaters
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- MIDDELBURG L 4543
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Deck
- Deck
- 3 m² (1.00 metre deep and 2.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda