This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/middelburg/huis-rotterdamsekaai-5/44599587/

Rotterdamsekaai 54331 GM MiddelburgDamplein
€ 525,000 k.k.
Description
Karakteristiek herenhuis op een markante hoeklocatie, op loopafstand van hartje Middelburg!
Aan de Rotterdamsekaai 5 A, B en C staat dit karakteristieke herenhuis uit circa 1700. De hoekligging, de bijzondere vorm van het pand en de vele raampartijen geven de woning een geheel eigen uitstraling. Binnen wacht een verrassend ruime indeling, verdeeld over meerdere woonlagen, met vier slaapkamers, drie badkamers, twee keukens en verschillende woon- en verblijfsruimtes. Een huis met historie én volop ruimte voor het dagelijks leven.
De ligging maakt het geheel extra aantrekkelijk. Vanuit de Rotterdamsekaai wandel je zo naar het historische centrum van Middelburg, met zijn monumentale straten, pleinen, winkels, terrassen en restaurants. Tegelijkertijd woon je hier in een karakteristiek stukje van de Zeeuwse hoofdstad. Een fijne combinatie voor wie graag centraal woont en de sfeer en voorzieningen van de binnenstad binnen handbereik wil hebben.
De woning kent bovendien een veelzijdige indeling. Naast de royale woonvertrekken zijn er op meerdere verdiepingen sanitaire en keukenvoorzieningen aanwezig. De kelder zorgt daarnaast voor veel extra ruimte. Hierdoor biedt het herenhuis een bijzonder woonprogramma, passend bij de omvang en het historische karakter van het pand.
Een bijzonder pluspunt is dat het object beschikt over drie afzonderlijke BAG-adressen, wat interessante mogelijkheden biedt voor een flexibele invulling en gebruik van het geheel. Daarnaast biedt het platte dak, technisch gezien, mogelijkheden voor het realiseren van een dakterras, waarmee een aantrekkelijke buitenruimte op hoogte kan worden gecreëerd. Uiteraard is de daadwerkelijke realisatie afhankelijk van de benodigde publiekrechtelijke en eventuele overige toestemmingen.
Indeling
Begane grond
Via de entree aan de voorzijde kom je binnen in de entreezone, die doorloopt naar de hal met trapopgang. Vanuit de hal is het separate toilet bereikbaar. Aan de rechterzijde bevindt zich de ruime woonkamer, die dankzij de hoekligging over meerdere raampartijen beschikt. Aansluitend aan de woonkamer ligt de keuken.
Aan de achterzijde bevindt zich een slaapkamer. Direct daarnaast ligt een badkamer. Verder zijn op deze verdieping twee afzonderlijke bergruimtes aanwezig.
Eerste verdieping
De trap komt uit op de overloop. Vanaf hier zijn de verschillende vertrekken op deze woonlaag bereikbaar. Aan de voor-/hoekzijde bevindt zich een ruime woonkamer met open keuken. Aansluitend ligt een slaapkamer. Verder beschikt deze woonlaag over een badkamer voorzien van een inloopdouche, wastafel en toilet.
Tweede verdieping
Hier bevinden zich nog twee slaapkamers. Daarnaast is er een tweede keuken op deze woonlaag en een badkamer met douche, toilet en wastafel. Een afzonderlijke berging met de cv-opstelling completeert deze verdieping.
Kelder
Onder de woning bevindt zich een ruime kelder, verdeeld in meerdere gedeelten. Deze verdieping biedt volop aanvullende ruimte voor bijvoorbeeld opslag.
Algemene punten
Karakteristiek herenhuis op een hoeklocatie
Gelegen aan de Rotterdamsekaai in Middelburg
Bouwjaar circa 1700
Vier slaapkamers en drie badkamers
Ruime kelder
Meerdere bergruimtes
Veel ramen dankzij de markante hoekligging
Op loopafstand van het centrum van Middelburg
Deze informatie is door Ruiterplaat Makelaardij met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks kunnen aan de inhoud geen rechten worden ontleend. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Voor gebruiks- en bestemmingsmogelijkheden dient u zich te laten informeren bij de daarvoor bevoegde instanties. Ruiterplaat Makelaardij aanvaardt geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,221
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1700
- Specific
- Listed building (national monument)
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 163 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- Plot size
- 93 m²
- Volume in cubic meters
- 729 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 3 sinks, walk-in shower, and 2 toilets
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (2017, in ownership)
Cadastral data
- MIDDELBURG L 4621
- Cadastral map
- Area
- 93 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront, in centre and open location
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
© 2001-2026 funda