This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/milsbeek/huis-langstraat-121/43312741/

Langstraat 1216596 BN MilsbeekMilsbeek
€ 1,590,000 k.k.
Description
Luxe onderhoudsarme vrijstaande villa met zwembad en fraaie tuin, gelegen aan de bosrand met prachtig vrij uitzicht. Milsbeek ligt op 20 autominuten ten zuiden van Nijmegen nabij Universiteit en Ziekenhuizen. In de directe nabijheid zijn uitgestrekte bosgebieden: St. Jansberg en Reichswald alsmede Maas en uiterwaarden met een jachthaven aan de Mookerplas bij Plasmolen. Het huis is van alle gemakken voorzien en biedt onder andere twee slaapkamers en een badkamer op de begane grond waardoor het huis echt levensloop bestendig is.
In 2004 is onder architectuur dit luxe landhuis gebouwd door bouwbedrijf Bouhuis uit Plasmolen.
Er is uitsluitend met de beste materialen gebouwd en ook de tuin is fraai aangelegd met verwarmd zwembad dat recent geheel is gerenoveerd.
Indeling:
Bij binnenkomst treft u een ruime hal met vide, meterkast, garderobe en toilet. Op de begane grond bevinden zich twee slaapkamers met vaste kastenwanden, die beide profiteren van een directe verbinding met de complete badkamer voorzien van hoekbad, dubbele wastafelmeubel en douche.
De moderne eetkeuken is van alle denkbare inbouwapparatuur voorzien en vormt het hart van de woning. Met de aanwezige bar en openslaande deuren naar de tuin is dit een heerlijke plek om samen te komen. De riante living biedt een fraai uitzicht, een open haard en diverse knusse zithoeken die zorgen voor een warme en sfeervolle leefruimte.
Daarnaast beschikt de woning over een praktische bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droger, en een aanpandige garage. Deze garage is uitzonderlijk compleet uitgevoerd met een toilet, douche, sauna en ruimte voor de zwembadinstallatie en een trapopgang naar een ruime bergzolder van circa 70 m².
Op de eerste verdieping vindt u een overloop met toilet, vier royale slaapkamers, een tweede badkamer en diverse bergruimtes, inclusief een stookruimte.
De tweede verdieping is bereikbaar via een vlizotrap en biedt een ruime bergzolder, ideaal voor opslag.
Deze woning onderscheidt zich door zijn royale afmetingen, praktische indeling en de vele gebruiksmogelijkheden, waardoor het een ideaal thuis is voor wie ruimte en comfort hoog in het vaandel heeft staan.
Het huis is gelegen aan een rustige weg aan de rand van het dorp Milsbeek. Milsbeek ligt op ca. 20 autominuten van Nijmegen en op loopafstand van uitgestrekte bossen en watersportgebied de Siep aan de Maas. U heeft een weids uitzicht op de Jansberg, die op haar beurt weer aansluit op het Reichswald en de Mookerheide/Zevenheuvelen gebied waar u zich heerlijk kunt ontspannen. Het huis staat op een royale kavel van ruim 2.000 meter en het huis met aanpandige garage meet maar liefst 1.700 m3 inhoud bij een woonoppervlak van ca. 350 m2.
Bijzonderheden:
* Energielabel B;
* Woonoppervlakte van ca. 355 m2;
* Perceeloppervlakte van ruim 2.000 m2;
* 2 slaapkamers op begane grond en 4 op de eerste verdieping;
* 2 badkamers;
* Recent gerenoveerd verwarmd zwembad.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,590,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,479
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 355 m²
- Other space inside the building
- 90 m²
- Plot size
- 2,015 m²
- Volume in cubic meters
- 1,700 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 double sinks, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, TV via cable, and swimming pool
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2004, in ownership
Cadastral data
- OTTERSUM D 880
- Cadastral map
- Area
- 2,015 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, in wooded surroundings and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 1,120 m² (35.00 metre deep and 32.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity, heating and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda