This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/moergestel/huis-de-looijakker-19/44451851/

Description
KORTE OMSCHRIJVING
Sfeervolle gezinswoning in kindvriendelijke wijk, instapklaar en goed onderhouden!
Op zoek naar een ruime en comfortabele gezinswoning in een rustige, groene omgeving? Deze charmante eindwoning in de geliefde wijk "Oostelvoortjes" in Moergestel biedt alles wat u nodig heeft! Met een tuingerichte woonkamer, drie ruime slaapkamers (en de mogelijkheid voor een vierde slaapkamer op zolder), complete badkamer, een gezellige tuin op het zonnige zuidwesten en een vrijstaande garage, is dit een ideale plek om thuis te komen.
WOONOPPERVLAKTE: ca. 107m², exclusief garage ca. 18m²
PERCEEL: ca. 150m²
BOUWJAAR : ca. 1986
Ligging en parkeren
De woning ligt in een rustige, groene wijk op fietsafstand van het gezellige dorpscentrum van Moergestel. Binnen enkele minuten zit u op de uitvalswegen richting Tilburg, Oisterwijk, Oirschot en Eindhoven. In de buurt zijn voldoende parkeergelegenheden en u beschikt bovendien over een eigen garage.
Begane grond:
Entree/hal
De hal van de woning biedt u toegang tot het toiletruimte, uitgebreide meterkast (10 automaten, aardeschakelaar, krachtgroepen en glasvezel) en de woonkamer.
Toiletruimte
Gedeeltelijk betegelde toiletruimte voorzien van toilet en fontein.
Woonkamer ca. 33m²
De tuingerichte woonkamer heeft openslaande deuren naar de tuin. De vloer is voorzien van een antracietgrijze tegelvloer voorzien van vloerverwarming, de wanden en het plafond zijn afgewerkt met behang, spachtelputz en strak stucwerk. Onder de trap zit een proviandkast. In de woonkamer is een airconditioning geplaatst welke zowel kan koelen als verwarmen.
Keuken ca. 8m²
Nette (gesloten) keuken aan de achterzijde van de woning gelegen, is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en koelkast. De granieten werkbladen bieden genoeg werkruimte.
1ste verdieping:
Overloop
De overloop biedt toegang tot de drie slaapkamers, de badkamer en de open trapopgang naar de tweede verdieping. Tevens hangt hier een airconditioning.
1e Slaapkamer ca. 11m²
Aan de voorzijde van de woning is een slaapkamer gesitueerd. Op de vloer ligt laminaat, wanden en plafonds voorzien van stucwerk.
2e Slaapkamer ca. 11m²
Aan de achterzijde van de woning is een ruime slaapkamer gesitueerd. Op de vloer ligt laminaat, wanden en plafonds voorzien van behang en spachtelputz.
3e Slaapkamer ca. 7,5m²
Eveneens aan de achterzijde van de woning gesitueerd. Op de vloer ligt laminaat, wanden en plafonds voorzien van behang en spachtelputz.
Badkamer ca. 5,5m²
Geheel betegelde, complete badkamer met ligbad, separate douche, hangend toilet en wastafelmeubel met wastafel, dubbele kranen en lades. Verwarming middels een designradiator.
2e verdieping ca. 14,5m²
Middels de vaste trapopgang bereikt u de tweede verdieping met dakvenster. Onder de schuine wanden bevindt zich opbergruimte met schuifdeuren.
Tevens bevinden zich hier de aansluitingen van de wasapparatuur en de opstelling van de CV-installatie.
Tuin
Via de loopdeur bereikt u de geheel bestrate achtertuin gelegen op het zuidwesten met aluminium pergola, plantenborders en vrijstaande garage (ca. 18m²).
ALGEMEEN:
• Tussenwoning gelegen in een rustige, geliefde kindvriendelijke wijk;
• Privacybiedende achtertuin op het zuidwesten met vrijstaande garage;
• Gezinswoning met drie ruime slaapkamers en een vierde slaapkamer mogelijk op de zolder;
• Reeds verduurzaamd, zonnepanelen (13 stuks), airconditioning, grotendeels kunststof kozijnen en HR++ beglazing en rolluiken (energielabel A);
• Aanvaarding in overleg.
Een NVM-aankoopmakelaar bespaart u veel tijd, geld en zorgen.
Als u een huis koopt, krijgt u vrijwel altijd te maken met de makelaar van de verkopende partij.
Neem daarom een eigen NVM-aankoopmakelaar in de arm die alleen uw belangen behartigt.
Hij wijst u op eventuele minpunten van het huis, beoordeelt de vraagprijs, checkt belangrijke
gegevens en bestemmingsplannen, onderhandelt voor u en helpt u bij de afwikkeling.
Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de brochure.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,398
- Year of construction
- 1986
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with plastic and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 382 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vailllant (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- MOERGESTEL B 2923
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 105 m² (15.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda