This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/muiden/huis-hellingstraat-86/43023911/

Hellingstraat 861398 AW MuidenVesting Muiden
€ 2,250,000 v.o.n.
Description
Hellingstraat 86 – Watervilla’s DRAAK
Exclusief wonen aan de Vecht met privé steiger
• START BOUW: 1 MEI 2026
• VERWACHTE OPLEVERING: DERDE KWARTAAL 2027
• FASE 1 EN 2 ZIJN REEDS VOLLEDIG VERKOCHT
Onderdeel van het prestigieuze project De Werf bij de Sluis in Muiden, bieden wij vier unieke watervilla’s aan met een privé aanlegsteiger van circa 12 meter (erfpacht). Deze woningen zijn volledig energieneutraal, gasloos en voorzien van een warmtepomp en zonnepanelen. Iedere villa biedt een combinatie van luxe, ruimte en duurzaam comfort, direct aan het water met een prachtig uitzicht op het Muiderslot en de passerende boten bij de sluis.
Project
De watervilla’s Draak vormen het meest bijzondere onderdeel van De Werf bij de Sluis. De architectuur is geïnspireerd op de traditionele boothuizen langs de Vecht, vertaald naar een eigentijdse, Scandinavisch geïnspireerde stijl met veel glas, lichte materialen en verfijnde details.
Binnen en buiten lopen hier moeiteloos in elkaar over. De living vormt het hart van de woning, subtiel verdiept voor een intieme sfeer en prachtig uitzicht op het water. Openslaande deuren verbinden de woonkamer met het terras en de privé aanlegsteiger van circa 12 meter (erfpacht). Aan de achterzijde ligt de tuin aan de werf, bereikbaar vanuit de keuken.
De eerste en tweede verdieping bieden vier royale slaapkamers en twee badkamers. De woningen zijn geschikt voor gezinnen, werken aan huis en ontvangen van gasten.
De ontwikkelaar heeft opdracht gegeven om met de bouw te starten. Hoe eerder u koopt, hoe meer invloed u heeft op indelingskeuzes en afwerking tijdens het bouwproces.
Locatie & bereikbaarheid
Muiden is een charmante vestingstad tussen Amsterdam en ’t Gooi met een sfeervol historisch centrum, gezellige terrassen en bijzondere bezienswaardigheden zoals de Groote Zeesluis en het Muiderslot. Sport, natuur en waterrecreatie liggen om de hoek: varen, suppen, zeilen of fietsen naar de Vechtdorpen Nigtevecht, Vreeland en Loenen aan de Vecht.
Alle dagelijkse voorzieningen, van winkels en scholen tot gezondheidszorg en kinderopvang, bevinden zich binnen handbereik. Met de auto ben je in 15 minuten in Amsterdam, en met de boot vaar je zo het Markermeer of IJsselmeer op.
Kenmerken watervilla’s DRAAK
• Woonoppervlakte vanaf circa 283 m²
• Direct gelegen aan de Vecht
• Vrij uitzicht richting het Muiderslot
• Privé aanlegsteiger van circa 12 meter (erfpacht)
• Terras aan het water en eigen tuin aan de werfzijde
• Vier slaapkamers en twee badkamers
• Energieneutraal, gasloos, warmtepomp en zonnepanelen
• Twee privé parkeerplaatsen met laadvoorziening
• Casco oplevering, volledig naar eigen smaak af te werken
Disclaimer
Deze informatie is met de grootste zorg samengesteld. Desondanks kunnen aan de inhoud geen rechten worden ontleend. Alle vermelde maten en oppervlakten zijn indicatief. Kopers wordt geadviseerd eigen onderzoek te verrichten en zich te laten begeleiden door een deskundige (NVM-)makelaar. De makelaar treedt op namens de verkoper. NVM-voorwaarden zijn van toepassing.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 2,250,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 7,951
- Status
- Available
Construction
- Year of construction
- After 2020
- Living area
- 283 m²
- Exterior space attached to the building
- 26 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 999 m²
- Volume in cubic meters
- 792 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
- Area
- 999 m²
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, in residential district and sea view
- Garden
- Back garden and front garden
- Front garden
- 35 m² (6.00 metre deep and 5.75 metre wide)
- Parking on private property
© 2001-2026 funda