This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/netterden/huis-de-bryde-25/43341084/

de Bryde 257077 AX NetterdenNetterden
€ 339,000 k.k.
Description
Welkom in Netterden, aan de rand van ons mooie land. Met Gendringen, Ulft, ’s-Heerenberg en het Duitse Emmerik in heb je alle voorzieningen in de buurt, en woon je in een hele fijne en rustige omgeving. Aan De Bryde, een zijstraat van de Emmerikseweg, staat deze twee-onder-een kapwoning met een oprit, garage en een fijne tuin op het zuiden. Er zijn drie slaapkamers op de eerste verdieping, en er is een vaste trap naar de zolderkamer. Aan de zuidkant liggen zonnepanelen. Het merendeel van de platte dakbedekking is in 2022 vernieuwd en in 2024 is de HR-ketel vervangen.
Netterden, op korte afstand van Doetinchem en Bocholt, is een dorp in de gemeente Oude IJsselstreek. Het dorp ligt direct aan de landsgrens met Duitsland, met de buurtschap Klein-Netterden aan de andere kant van de landsgrens . Dit buurtschap behoort tot de stad Emmerik, op slechts 3 kilometer van Netterden. Doetinchem is ongeveer een kwartier rijden en de snelweg A3 heeft een goede verbinding met de A12, waardoor het slechts een half uur rijden is naar Arnhem. Binnen 5 minuten (ca. 1 km van de woning) zit je op de A12 bij Emmerich in Duitsland.
Indeling:
Begane grond:
Aan het einde van de oprit is de overdekte entree, met de voordeur en dubbele deuren naar de garage. In de lichte hal zijn de meterkast, de toiletruimte met fonteintje en de hardhouten trap naar de eerste verdieping.
In de woonkamer ligt dezelfde vloer als in de hal en keuken. Het meer dan 5.30 meter brede zitgedeelte is aan de voorzijde, en het eetgedeelte is vlak naast de keuken. Openslaande deuren geven toegang tot de tuin op het zuiden, wat tevens voor veel lichtinval in huis zorgt.
Vanaf de eettafel is het een paar stappen naar de speels ingedeelde keuken, die aan de bijkeuken grenst. De ruimte in de keuken is optimaal benut, met genoeg ruimte voor al je keukenspullen en servies. De inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-magnetron en koelkast zijn ingebouwd. Goed om te weten: een deel van de apparatuur is in de periode 2017-2021 vernieuwd.
In de bijkeuken hangt de HR-ketel, en er is onder andere ruimte voor de wasapparatuur en vriezer. Vanuit hier zijn de tuin en de meer dan 5.50 meter lange garage te bereiken (met krachtstroom). Zet je de auto binnen, de fietsen, motor of ga je een deel als hobbyruimte/werkplaats gebruiken?
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer te bereiken. Erg fijn zijn het raam en de open trap op de overloop, wat het gevoel van ruimte vergroot. De slaapkamers aan de voorzijde zijn nagenoeg even groot, en de slaapkamer aan de achterzijde heeft een vaste kastenwand met schuifdeuren.
Niet alleen in de slaapkamers, maar ook in de badkamer zorgt een dakkapel voor extra ruimte. De ruimte, uitgevoerd in lichte kleuren, is ingedeeld met een douche, tweede toilet en een wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de zolderkamer, met een raam in de zijgevel en tapijt op de vloer. Een invulling als berging ligt voor de hand, maar een hobbyruimte of werkkamer is ook mogelijk. Of wordt dit een superleuke kinderkamer?
Tuin:
Vanuit de woonkamer, keuken én bijkeuken is de mooi aangelegde achtertuin op het zuiden te bereiken. Groene hagen, een mooi gazon en borders met gevarieerde beplanting bepalen de sfeer. Er zijn twee terrassen, en naast het achterste terras staat een houten tuinhuis. Wat verder opvalt, er zijn weinig huizen in het zicht waardoor er veel privacy in de tuin is. Naast de garage is een eigen achterom, afgesloten met een houten poort.
Via deze poort loop je naar de oprit, met plek voor twee auto’s. De voortuin met gras, grind, een lage boom en beplanting is samen met de buren aangelegd. Hier hoef je eigenlijk alleen gras te maaien, en heb je alle dagen van het jaar een tuin met lekker veel groen.
Bijzonderheden:
- Dak-, gevel- en vloerisolatie;
- Platte dakbedekking (dakkapel achterzijde en garage) is vernieuwd in 2022;
- Houten kozijnen en 1 kunststof kozijn, voorzien van isolerende beglazing;
- Rolluiken op dakkapel achterzijde en woonkamer voorzijde.
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas, 2024, eigendom);
- Vloerverwarming in de woonkamer en keuken;
- 11 zonnepanelen, geplaatst in 2017;
- Ruime oprit en garage;
- Energielabel A.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 339,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,767
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 90 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 360 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- GENDRINGEN H 836
- Cadastral map
- Area
- 360 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 145 m² (14.50 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda