This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nieuw-vennep/huis-vivaldisingel-113/44667659/

Vivaldisingel 1132151 GP Nieuw-VennepNieuw-Vennep Getsewoud Zuid
€ 619,000 k.k.
Description
‘Verrassend ruim en goed onderhouden woning met garage, vrij uitzicht over waterpartij, volop licht, vier slaapkamers en 8 zonnepanelen’
Vivaldisingel 113 is een woning die opvalt door de ligging en de speelse bouw. De combinatie van rood metselwerk, lichte gevelaccenten, hoge raampartijen en een karakteristiek rond raam geeft deze tussenwoning een geheel eigen gezicht. Achter de voordeur ligt maar liefst 139 m² woonoppervlakte, een ruime woonkamer met openslaande deuren naar de tuin, meerdere ruime slaapkamers en een zeer complete badkamer. En dat alles op een perceel van 146 m², in de groene woonomgeving van Getsewoud-Zuid. Dit is een huis dat past bij een gezin dat ruimte zoekt, een kindvriendelijke omgeving én centrale ligging.
INDELING
De hal na de voordeur geeft toegang tot een toilet met fonteintje, de trapopgang naar boven, een garderobe en de meterkast. De woonkamer die volgt, is een plek waar licht een belangrijke rol speelt. Aan de tuinzijde bevindt zich een brede glazen pui met openslaande deuren naar de tuin. De warme houtlook vloer loopt door in de leefruimte en geeft het geheel een rustige, samenhangende uitstraling. Er is plaats voor een comfortabele zithoek en een royale eettafel. De keuken voorzien van inbouwapparatuur waaronder een aparte koelkast, vriezer, Quooker, ovens en inductiekookplaat sluit aan op het eetgedeelte en is uitgevoerd in een praktische opstelling met lichte kastfronten en een donker werkblad. Aan weerszijden is werk- en kastruimte aanwezig. De tuin is verzorgd aangelegd met een sfeervol bestraat terras, groene borders en een berging en aansluitend een garage, waar de auto kan worden geparkeerd.
Op de eerste verdieping bevinden zich vanuit een ruime overloop meerdere kamers die op verschillende manieren kunnen worden ingericht. De hoofdslaapkamer heeft een rustige uitstraling met een donkere houtlook vloer, een raampartij en een ruime inloopkast. Daarnaast is er voldoende plaats voor een tweepersoonsbed. De overige kamers laten zien hoeveel mogelijkheden deze woning biedt. Een van de kamers is ingericht als werkruimte met een bureau en een gezellige zithoek. Een andere kamer biedt ruimte aan een werkplek en kan uiteraard ook als slaapkamer worden ingericht. Daarnaast is er de badkamer die is uitgevoerd in een combinatie van lichte tegels en donkere vloertegels. Je beschikt hier over een ligbad met whirlpool, een afzonderlijke douchecabine met glazen deuren, een bergkast, een wastafelmeubel met bergruimte en een wc. Het brede horizontale raam zorgt voor natuurlijk licht.
Op de tweede etage is een zeer royale slaapkamer met een opvallend rond raam, een architectonisch detail dat de ruimte een eigen karakter geeft. De slaapkamer is voorzien van airconditioning. Naast de slaapkamer is een afzonderlijke ruimte voor de wasapparatuur en technische installaties. Hier is ruimte voor de opstelling van de wasmachine en droger, met daarnaast ruimte voor het drogen en verzorgen van de was, In deze ruimte bevinden zich een wastafel, toilet, de omvormer van de 8 zonnepanelen en de cv-installatie. De mogelijkheid bestaat om hier een volledige tweede badkamer te realiseren. Vanaf de overloop is het dakterras met zonnige ligging te bereiken.
De Vivaldisingel ligt in de wijk Getsewoud-Zuid in Nieuw-Vennep. Een woonomgeving met een originele architectuur, veel groen en waterpartijen die de wijk een open karakter geven. Wat deze locatie aantrekkelijk maakt, is de combinatie van dagelijkse voorzieningen en belangrijke faciliteiten dichtbij. Voor boodschappen kun je terecht in winkelcentrum Getsewoud, terwijl scholen, kinderopvang en sportvoorzieningen onderdeel uitmaken van de wijk. Ook de groene ‘voortuin’ verdient aandacht. Er ligt een fraaie waterpartij met bomen en groenstroken voor de deur. Voor wie regelmatig reist is Nieuw-Vennep bovendien gunstig gelegen. Het NS-station biedt verbindingen richting onder andere Schiphol, Leiden en Amsterdam. Ook diverse verbinding van de Zuidtangent liggen op loopafstand. Via de A4 en A44 zijn omliggende steden snel en goed bereikbaar.
BIJZONDERHEDEN
- Ruime en zeer goed onderhouden, unieke tussenwoning met een woonoppervlakte van circa 139 m²
- Gelegen op een perceel van 146 m² eigen grond
- Bouwjaar 1998 - Energielabel A met 8 zonnepanelen
- Gelegen in de geliefde woonwijk Getsewoud-Zuid
- Opvallende architectuur met een karakteristiek ronde raam
- Vier goed formaat slaapkamers
- Complete badkamer met ligbad (whirlpool), separate douche, kast, wastafelmeubel en toilet
- Aparte wasruimte met opstelling voor wasmachine en droger
- Extra wastafel en toilet in de wasruimte
- Airconditioning aanwezig in de slaapkamer op de tweede etage
- Groene woonomgeving
- Scholen, winkels, sportvoorzieningen en openbaar vervoer in de omgeving
- Goede bereikbaarheid richting Schiphol, Haarlem, Leiden en Amsterdam
- Oplevering in overleg
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 619,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,453
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 139 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 30 m²
- Plot size
- 146 m²
- Volume in cubic meters
- 493 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta Ace 40c CW5 (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- HAARLEMMERMEER AF 1090
- Cadastral map
- Area
- 146 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 60 m² (10.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda