This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nieuwe-pekela/huis-hoetmansmeer-i-102/89746372/

Eye-catcherVrijstaand wonen met ruimte rust en 4270 m² perceel
Description
Welkom bij Hoetmansmeer I 102 in Nieuwe Pekela
Deze karakteristieke vrijstaande woning uit 1935 biedt een unieke combinatie van ruimte, rust en mogelijkheden. Met een royaal woonoppervlakte van circa 222 m² en gelegen op een prachtig perceel van maar liefst 4270 m² is dit de ideale plek voor wie landelijk wil wonen met volop privacy en vrijheid.
Binnen
Via de entree kom je in de hal die toegang geeft tot de verschillende leefruimtes. De royale woonkamer is heerlijk licht en biedt volop mogelijkheden voor het creëren van meerdere zit- en leefgedeeltes. Dankzij het vrije uitzicht over de tuin ervaar je hier direct het buitengevoel.
De keuken sluit aan op de leefruimte en vormt een goede basis om naar eigen wens te moderniseren en in te richten.
Een groot pluspunt van deze woning is de aanwezigheid van twee slaapkamers op de begane grond. Dit maakt de woning uitermate geschikt voor levensloopbestendig wonen of voor het combineren van wonen en werken aan huis.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich nog eens twee slaapkamers die flexibel in te delen zijn als slaap werk of hobbyruimte. De indeling maakt de woning geschikt voor diverse woonwensen.
Comfort en duurzaamheid
De woning beschikt over energielabel D en is voorzien van dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas. De cv ketel uit 2024 zorgt voor een betrouwbare verwarming.
Buiten
Rondom de woning ligt een riante tuin met volop mogelijkheden. Of je nu wilt genieten van rust en natuur tuinieren of ruimte zoekt voor hobby’s hier vind je het allemaal. De landelijke ligging zorgt voor een vrij en groen uitzicht in alle richtingen.
Daarnaast beschikt het perceel over een vrijstaande houten garage ideaal voor het stallen van een auto fietsen of als extra bergruimte.
Kortom
Een ruime en karaktervolle woning op een prachtige landelijke locatie met volop mogelijkheden om geheel naar eigen smaak te moderniseren en in te richten.
Ervaar zelf de ruimte de rust en de mogelijkheden van deze bijzondere plek en laat je verrassen tijdens een bezichtiging. Deze woning moet je echt voelen om haar volledig te waarderen.
Je bent van harte welkom tijdens het open huis op zaterdag 28 maart van 11.00 tot 15.00 uur om de woning vrijblijvend te komen bekijken.
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 530,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 535,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,410
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 222 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 45 m²
- Plot size
- 4,270 m²
- Volume in cubic meters
- 826 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Satellite antenna
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, to rent)
Cadastral data
- NIEUWE PEKELA H 262
- Cadastral map
- Area
- 4,270 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area, rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden, surrounded by garden and front garden
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda