Description
Royaal driekamer APPARTEMENT met GARAGE (ca. 27 m²), PARKEERPLAATS en BALKON (ca. 8 m² en gelegen op het zuiden) op een mooie locatie in het centrum van Nieuwleusen. Het appartement bevindt zich op de eerste etage van het appartementengebouw ‘Guilia Palthe State’. Het gebouw heeft een verzorgde uitstraling en een mooie gemeenschappelijke tuin. Alle dorpsvoorzieningen zoals winkels en openbaar vervoer bevinden zich in de directe omgeving.
Het appartement is ruim van opzet en heeft een riant woonoppervlak van ca. 148 m². Dit is overal in het appartement te ervaren. Het bouwjaar is 2005 en het geheel verkeert in goede staat. De indeling is praktisch en ook de grote woonkamer en twee royale slaapkamers zijn zeer ruim. Het balkon met uitzicht over de Burg. Backxlaan is toegankelijk via de woonkamer.
Globale indeling:
Begane grond:
Centrale hal met trapopgang en lift.
1e verdieping:
Ruime entree met garderobe, meterkast en vaste kast; toilet met wandcloset en fontein; woonkamer met schuifpui naar het balkon; open keuken; slaapkamer I; badkamer; slaapkamer II; kamer, te gebruiken als logeerkamer; bijkeuken/berging met wasmachineaansluiting en c.v.-ketelopstelling.
Keuken:
- Open keuken voorzien van ingebouwde kookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasmachine en koelkast. Uitgevoerd in passende kleurstelling.
Sanitair:
- Badkamer met ligbad, douchehoek, wandcloset en badkamermeubel met wastafel. Tevens voorzien van vloer- en wandbetegeling. Uitgevoerd in een moderne kleurstelling.
Installaties:
- Optimaal geïsoleerd door toepassing van vloer-, muur- en dakisolatie. Tevens voorzien van isolerende beglazing.
- Verwarming en warm water door middel van c.v.-gas HR combiketel (Type: Intergas. Bouwjaar 2024).
Algemeen:
- Appartement is grotendeels voorzien van een duurzame tegelvloer. Slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer.
- Bouwjaar 2005, woonoppervlakte ca. 148 m², inhoud ca. 459 m³.
- De servicekosten bedragen ca. € 244,-- per maand (2026).
‘Kortom, een prachtig appartement met garage, parkeerplaats en balkon op een centrale locatie! Keurig onderhouden en bijzonder ruim! Kom binnen kijken en maak nu een afspraak voor een bezichtiging.’
Uitgebreide documentatie beschikbaar.
Aanvaarding in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 560,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,784
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 244.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 148 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 27 m²
- Volume in cubic meters
- 459 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- NIEUWLEUSEN M 1583
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- NIEUWLEUSEN M 1578
- Capacity
- 1 car
- Periodic contribution
- Yes (€ 244.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes