
Joie de Vivre | appartement | Sergius (Bouwnr. 36)6524 JM NijmegenGalgenveld
Under option
€ 625,010 v.o.n.
Description
Het iconische gebouw Piushove aan de Van Slichtenhorststraat in Nijmegen was ooit het hart van het Rijke Roomse leven. Hier komen historie en toekomst samen in Joie de Vivre: een unieke woonomgeving met exclusieve penthouses en luxe appartementen.
Dit exclusieve appartement combineert stijl en comfort over twee verdiepingen. De royale woonkamer met open keuken ademt licht en openheid, perfect voor zowel ontspannen momenten als sfeervol dineren. De master bedroom biedt een heerlijke plek om tot rust te komen, bijkomen na een drukke dag doet u in uw luxe badkamer met inloopdouche. U beschikt bovendien over een bovenverdieping met ruimte voor bijvoorbeeld fitness of yoga. Hier geniet u van het buitenleven in volledige privacy. Dit is uw thuis waar luxe en veelzijdigheid samenkomen.
• Alle appartementen hebben het exclusieve gezamenlijk gebruik van het overdekte Atrium en de kloostertuin ter grootte van totaal ca. 1.122 m².
• Bij appartementen 1 t/m 5, 7 t/m 10, 17 t/m 23, 31 t/m 36 en 41 t/m 43 is één parkeerplaats in de parkeergarage inbegrepen in de koopsom.
Kloppend hart van Joie de Vivre is het schitterende atrium. Met zijn glazen dak en metershoge ramen is dit een aangenaam lichte ruimte, die uitnodigt tot goede gesprekken en verbinding. Of het nu is bij een geurende cappuccino in de ochtend of onder het genot van een goed glas wijn in de avond.
In Joie de Vivre heeft u de weelde van een sfeervolle private garden. Deze groene kloostertuin is exclusief voor bewoners en biedt zicht op de Antonius van Paduakerk, gebouw Piushove, de stijlvolle houten nieuwbouw en de gezelligheid van het atrium. Een heerlijke tuin om in te vertoeven. Om te genieten van de eerste sneeuwvlokken op een koude winterdag en van lange warme zomeravonden, van samenzijn met elkaar of juist van een moment van rust voor uzelf.
Bekijk de projectwebsite joiedevivrewonen.nl voor meer informatie of neem contact op met Hans Janssen Makelaars.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 625,010 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 6,443
- Status
- Under option
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2026
- Type of roof
- Combination roof
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 380 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system and elevator
Energy
- Energy label
- Heating
- Partial floor heating and heat pump
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Built-in and underground parking
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking
© 2001-2026 funda