This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nijmegen/appartement-joubertstraat-108/44584961/

Description
Bovenwoning met balkon, aparte eetkamer en eigen berging
Aan de Joubertstraat 108 in Nijmegen ligt dit praktische ingedeelde appartement uit 1954. Het appartement beschikt over 49 m² woonoppervlakte, een woonkamer met aparte eetkamer, één slaapkamer en een balkon. Daarnaast is er een eigen berging van 4 m² aanwezig.
De Joubertstraat ligt in de wijk Heseveld, in Nijmegen-West. Je woont hier in een rustige woonomgeving, terwijl de dagelijkse voorzieningen dichtbij zijn. In de buurt vind je onder andere winkels, supermarkten en andere voorzieningen en ook het centrum en het centraal station zijn eenvoudig per fiets bereikbaar. Daarmee combineert deze locatie de rust van een woonwijk met de nabijheid van alles wat Nijmegen te bieden heeft
Indeling
Via de entree kom je binnen in de hal, vanwaar de verschillende vertrekken bereikbaar zijn. Hier bevinden zich ook het separate toilet en de badkamer. De badkamer is voorzien van een douche en wastafelmeubel.
De woonkamer heeft een oppervlakte van 16 m² en beschikt over meerdere raampartijen, waardoor er prettig daglicht binnenvalt. Vanuit de woonkamer geven dubbele deuren toegang tot de aparte eetkamer. Hierdoor zijn de zit en eetruimte op een fijne manier van elkaar gescheiden, terwijl ze toch met elkaar in verbinding staan.
De eetkamer biedt voldoende ruimte voor een eettafel en grenst direct aan het balkon. Aansluitend bevindt zich de praktisch ingerichte keuken.
De slaapkamer ligt aan de andere zijde van het appartement en biedt ruimte voor een tweepersoonsbed en kastruimte.
Balkon en berging
Vanuit de eetkamer en de keuken is het balkon bereikbaar. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen berging van 4 m², handig voor het stallen van fietsen en het opbergen van extra spullen. Parkeren kan openbaar in de omgeving.
Bijzonderheden
• Bovenwoning uit 1954 met balkon
• 49 m² woonoppervlakte
• Eén slaapkamer
• Eigen berging van 4 m²
• Elektrische vloerverwarming
• Bijdrage VvE: ca. €173,-
• Warm water via elektrische boiler in eigendom
• Gelegen aan een rustige weg in een woonwijk
• Onderdeel van een beschermd stadsbeeld
• Openbaar parkeren
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,816
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 173.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1954
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 49 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 165 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- Electric heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- NEERBOSCH H 5022
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 173.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda