This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nijmegen/appartement-mirtestraat-59/44529900/

Description
(ge)WOON ROYALE MAISONNETTE!
Een sfeervolle maisonnette met twee woonlagen, twee slaapkamers, airconditioning én een balkon waar je heerlijk van de zon geniet. Deze mooie woning combineert de sfeer van een modern appartement met het gevoel van een huis. Dankzij de vele bergruimte en praktische inbouwkasten is de woonruimte bovendien optimaal benut en blijft het geheel prettig en overzichtelijk. En dat op een fijne locatie in de Nijmeegse wijk de Wolfskuil met winkels, voorzieningen en het centrum dichtbij.
BINNENKOMEN & OPSLAG
Via de entree op de begane grond kom je binnen in de hal. Hier bevinden zich de toegang tot de eigen kelder en de trapopgang naar het appartement. De kelder is een fijne extra ruimte en ideaal voor het opbergen van voorraad en andere spullen die je liever uit het zicht houdt.
LICHTE WOONKAMER & OPEN KEUKEN
Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping. De overloop geeft toegang tot het toilet, een inbouwkast en de trap naar de tweede verdieping. De woonkamer is een fijne, lichte leefruimte met grote raampartijen van HR++ glas die zorgen voor een prettige lichtinval. Er is volop ruimte voor een zithoek én een goede eettafel. De airconditioning zorgt bovendien voor verkoeling op warme dagen.
De open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Zo vormt de keuken een praktisch en gezellig onderdeel van de leefruimte. Via de deur vanuit de keuken stap je zo het balkon op. Een heerlijke plek om van de zon te genieten.
TWEE SLAAPKAMERS & COMPLETE BADKAMER
Op de tweede verdieping bevinden zich twee slaapkamers. Dankzij de indeling over twee woonlagen heeft deze maisonnette net dat beetje extra woongevoel en privacy dat je bij een standaard appartement vaak mist.
Naast de slaapkamers is er een separate wasruimte en een verzorgde, ruime badkamer. De badkamer is ingericht met een ligbad, inloopdouche en wastafelmeubel. Daarnaast is er op de verdieping toegang tot een bergzolder.
FIETSENBERGING
Bij de woning hoort bovendien een eigen fietsenberging. Ideaal voor het veilig en droog stallen van je fiets en natuurlijk ook handig voor andere spullen.
RUSTIG WONEN, ALLES DICHTBIJ
De woning ligt in de rustige en prettige wijk De Wolfskuil, op een fijne locatie met veel voorzieningen binnen handbereik. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: supermarkten en diverse winkels, waaronder Kruidvat, bevinden zich op korte afstand. Ook een skatepark en speeltuin zijn dichtbij te vinden. Daarnaast is de woning gunstig gelegen ten opzichte van het openbaar vervoer. Station Nijmegen Centraal is binnen ongeveer 5 minuten fietsen bereikbaar. Ook de gezellige Nijmeegse binnenstad ligt dichtbij: binnen circa 10 minuten fiets je naar het centrum, waar je kunt genieten van winkels, restaurants en cafés.
Zo woon je in een rustige straat en een fijne woonomgeving, terwijl supermarkten, winkels, het station en het bruisende stadscentrum allemaal verrassend dichtbij zijn. Een ideale combinatie van rustig wonen en alle voorzieningen binnen handbereik.
GOED OM TE WETEN
- Maisonnette verdeeld over twee woonlagen
- Airconditioning aanwezig
- Lichte woonkamer met grote raampartijen
- Eigen entree
- Zonnig balkon
- Eigen kelder voor extra bergruimte
- Eigen externe fietsenberging
- Professioneel beheerde VvE
(ge)WOON even bellen voor een afspraak met Makelaar Martijn Willems.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 359,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,432
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 231.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1949
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 81 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 284 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning and optical fibre
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- NEERBOSCH I 2955
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- NEERBOSCH I 2955
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 231.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda