This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nijmegen/appartement-rochussenstraat-1/44494972/

Rochussenstraat 16535 TV NijmegenHatert
€ 285,000 k.k.
Eye-catcherLicht en verduurzaamd 4-kamerappartement met energielabel C!
Description
Rochussenstraat 1 – Nijmegen.
Op een rustige en groene locatie in Nijmegen ligt dit verrassend ruime en lichte 4-kamerappartement van circa 70 m². De woning maakt deel uit van een goed onderhouden complex en ligt in een fijne woonomgeving waar rust, groen en bereikbaarheid samenkomen. De buurt is rustig en tegelijkertijd zeer centraal gelegen. Op korte afstand bevindt zich natuurgebied Heumensoord, waar u terecht kunt voor wandelingen, hardlopen of ontspanning in het groen. Ook diverse sportfaciliteiten zoals CrossFit en Grip zijn in de nabije omgeving aanwezig. Voor dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten en winkels op korte afstand. Daarnaast zijn scholen en overige voorzieningen goed bereikbaar. Het bruisende centrum van Nijmegen is goed bereikbaar per fiets of auto, en ook de uitvalswegen en snelwegen zijn praktisch om de hoek.
De woning is bovendien in 2022 op diverse punten verduurzaamd met onder andere kunststof kozijnen met triple glas, vernieuwde ventilatie en geïsoleerde muren. Dit draagt bij aan een comfortabel en energiezuiniger woonklimaat (energielabel C).
Indeling:
Via de entree komt u in de hal met toegang tot het separate toilet en de overige vertrekken. De woonkamer is licht en ruim opgezet en beschikt over een extra zijraam, wat zorgt voor een prettige natuurlijke lichtinval. De afwerking bestaat uit een hardboard plafond, schilderwerk en een nette laminaatvloer. Daarnaast is er een praktische inbouwkast aanwezig.
De woning beschikt over twee goed bemeten slaapkamers, beide keurig afgewerkt met hardboard plafond, schilderwerk en laminaatvloeren. De eetkamer is een flexibele ruimte die eenvoudig kan worden omgevormd tot een derde slaapkamer, werk- of hobbykamer, wat het appartement zeer geschikt maakt voor starters, stellen of thuiswerkers.
De keuken heeft een moderne houtlook met antraciet werkblad en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gasfornuis, elektrische oven, vaatwasser en afzuigkap. De vloer is afgewerkt met praktisch zeil.
De badkamer is functioneel ingericht met douche en wastafel. De wanden zijn voorzien van witte tegels en de vloer heeft een houtstructuur zeilafwerking. De wasmachine is slim verplaatst naar een inbouwkast in de hal, waardoor de badkamer extra ruimte heeft.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte ca. 70 m²
- 4 kamers, waarvan 2 slaapkamers
- Eetkamer eenvoudig om te vormen tot extra slaapkamer
- Twee balkons: ruim balkon op het zuidoosten en klein balkon op het noordwesten
- Kunststof kozijnen met triple glas (2022)
- Muurisolatie en vernieuwde ventilatie (2022)
- CV-combiketel (2008) voor warm water
- Blokverwarming voor de verwarming
- Gelegen in een rustige, groene en centrale woonomgeving nabij Heumensoord
- Makkelijk toegankelijke ruime berging van 10 m2
- Servicekosten VvE bedragen ca. €298,- per maand; woning € 259.- en berging € 39.- (exclusief stookkosten van ca. €80 per maand)
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 298 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,071
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 10 m²
- Volume in cubic meters
- 231 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Triple glazed and insulated walls
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- HATERT D 5005
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HATERT D 5005
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda