
Ruys de Beerenbrouckstraat 826535 XX NijmegenHatert
€ 595,000 k.k.
Description
Modern en licht 3-kamerappartement met balkon en eigen parkeerplaats in de garage, in het appartementencomplex "de Lelie".
Op een aantrekkelijke locatie in Nijmegen ligt dit moderne en bijzonder lichte 3-kamerappartement op de tweede woonlaag. De woning kenmerkt zich door de grote raampartijen, een ruime woonkamer met open keuken en kookeiland, twee slaapkamers en een balkon. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage, wat zorgt voor extra comfort en gemak.
Bij binnenkomst ervaar je direct de prettige sfeer en het gevoel van ruimte. De royale woonkamer wordt gekenmerkt door grote raampartijen die zorgen voor een prachtige lichtinval. De woonkamer biedt voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een ruime eettafel.
De open keuken vormt een echte blikvanger in het appartement. Deze is uitgevoerd met een stijlvol kookeiland en diverse inbouwapparatuur.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kastruimte. De tweede kamer is ideaal als werk-, logeer- of hobbykamer en maakt het appartement extra flexibel in gebruik.
De badkamer is netjes afgewerkt en voorzien van een douche en wastafel. Het toilet is eveneens aanwezig.
Vanuit de woonkamer is het balkon bereikbaar, waar je heerlijk kunt genieten van de buitenlucht en het uitzicht.
Bij het appartement hoort een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage. Dit betekent altijd een vaste plek voor de auto en extra gemak bij thuiskomst.
De woning is gelegen aan de Ruys de Beerenbrouckstraat in een prettige woonomgeving in Nijmegen. Voorzieningen zoals winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen zijn goed bereikbaar. Ook het stadscentrum en diverse groene gebieden liggen op korte afstand.
Kenmerken:
* Modern 3-kamerappartement;
* Gelegen op de 2e woonlaag;
* Veel lichtinval door grote raampartijen;
* Ruime woonkamer met open keuken;
* Moderne keuken met kookeiland;
* Twee slaapkamers;
* Balkon;
* Eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage;
* Voorzien van een berging;
* VvE kosten €226,49 per maand;
* Goede bereikbaarheid van voorzieningen en centrum.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,265
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 226.49 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2020
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 20 m²
- Volume in cubic meters
- 367 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- HATERT D 5473
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 226.49 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda