This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nijmegen/huis-daalseweg-329/44519605/

Description
Wil jij rustig en centraal wonen aan een gezellig plein midden in Nijmegen Oost? Dan hebben wij voor jou het ideale Thuis in portefeuille. Deze authentieke en sfeervolle hoekwoning uit de jaren dertig, met serre, vijf slaapkamers, twee badkamers, en zonnige achtertuin, zal jou vast omarmen.
Pluspunten:
Gezellige, kindvriendelijke ligging
Vijf slaapkamers
Romantisch en authentiek karakter
Goed voor gezorgd
Praktische indeling
Tuingerichte serre
Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 161,6 m²
Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 16,4 m²
Gebruiksoppervlakte gebouwgebonden buitenruimte(n): ca. 10,6 m²
Inhoud woonfunctie: ca. 630 m³
Perceelsoppervlakte: 194 m²
Bouwjaar: ca. 1930
Energielabel: D
INDELING:
Via het plein van de Daalseweg lopen we over het pad bij de voortuin naar de woning. De authentieke en sfeervolle vestibule geeft al een voorproefje van wat er komen gaat.
In de beeldige centrale hal, met glas in lood boven de vestibuledeur, krijg je overzicht. We lopen met de klok mee en starten in de kamers en suite. In het oog springen de schouwen, de erker, de suite en de doorloop naar de riante serre met schuifpui naar tuin en terras. Kortom een behaaglijke living met meerdere mogelijkheden voor inrichting. In de achterkamer is er een verbinding met de gemoderniseerde en slim ingerichte keuken, waarin enige apparatuur onlangs is vervangen. Via de keuken kun je naar de achtertuin. Ook is er een deur naar de bijkeuken met witgoedaansluiting en doorloop naar de schuur. Terug in de hal zie je nog het moderne toilet met wandcloset en fontein. Onder de trap zit de deur naar de praktische kelder.
De trap heeft een hoekige vorm, alsof we naar de toren gaan. Het stervormige raam is hier het speerpunt. De lichte overloop geeft toegang tot alle ruimtes. Aan de voorzijde zie je een riante kamer met vaste kast en openslaande deuren naar het voorbalkon. Aan de achterzijde ligt nog zo’n mooie kamer met vaste schuifkastenwand, vaste kast en eveneens een balkon. In de breedte aan de achterzijde tref je de derde slaapkamer aan. Tot slot komen we bij de badkamer, voorzien van wandcloset, ligbad, douchecabine en wastafel.
Achter een deur op de overloop ligt de trap naar de optimaal ingerichte tweede verdieping. Aan de voor- en zijkant liggen twee gezellige slaapkamers met dakkapellen. De tweede badkamer, ook met dakkapel, ligt aan de achterzijde. Deze is uitgerust met inloopdouche met glaswand, wastafelmeubel en wandcloset. De overloop is licht, dankzij het grote dakraam. We besluiten de ronde met een kast op de overloop waarin de cv-ketel is opgesteld en veel bergruimte onder de schuine kap.
ALGEMEEN:
De sfeer van de jaren dertig is door de gehele woning nog voelbaar. Bij binnenkomst ben je direct op je gemak. Er zijn nog beglaasde deuren in de suite en bij de verbinding met de serre zie je nog eens twee mooie schuifdeuren en kleine kastjes onder de ramen. De schouwen en de erker geven de woonkamer karakter. Met paneeldeuren, glas in lood, granitovloeren en de betegelde vestibule ben je thuis in het bouwjaar. Speciale aandacht verdient het “sterraam” in het trappenhuis.
De aangebouwde serre heeft allure dankzij de vele ramen en de mooie lichtinval. Wanneer je hier vertoeft lijkt het alsof je werkelijk in de tuin zit. Je zet de schuifpui open en de verbinding is compleet.
Dankzij het in de breedte uitwaaierende perceel heeft het huis aan de achterzijde ook meer ruimte dan men aan de voorzijde zou vermoeden. De indeling is dan ook niet alledaags.
Dit thuis ligt bij uitstek heerlijk rustig en toch heel centraal. Het plein met de platanen voor de deur biedt beslotenheid en tegelijk veel gelegenheid om buiten te spelen en samen te zijn met de buren. Het onderlinge buurtcontact is dan ook prettig.
Aan de rand van het plein kun je parkeren met een vergunning. De eerste vergunning kost € 12,- per jaar. Tevens is hier ook een oplaadpunt voor elektrische auto’s.
In de oostelijk gelegen, brede, achtertuin draait de zon lang rond. We starten met de ochtendzon bij de serre en eindigen op het terras aan de zuidzijde in de latere uurtjes. De aangebouwde schuur biedt plaats voor de fietsen.
Verkopers hebben deze woning gedurende bijna dertig jaar met veel plezier bewoond. Met behoud van de speelse details is er door de jaren heen veel onderhoud gepleegd. In de vragenlijst, die in de brochure is opgenomen kun je hierover veel lezen.
Er is gedeeltelijk vloerisolatie, grotendeels glasisolatie en ook het dak is geïsoleerd. De cv-ketel is geplaatst in 2024. In de serre en de badkamer op de tweede verdieping ligt vloerverwarming. De radiatoren zijn waterzijdig ingeregeld, dat betekent dat ze zuinig en comfortabel zijn afgesteld. De serre is in 2017 aangebouwd. De grootste dakkapellen hebben kunststof ramen. Diverse kozijnen zijn vervangen.
Op de begane grond zijn er mooie granitovloeren en in de woonkamer ligt een massief beuken, geoliede vloer. Op de verdiepingen ligt laminaat.
WIJKTEKST
Nijmegen Oost heeft een uitstekend leefklimaat, dankzij de vele eetcafétjes, scholen en winkels. Alles in een groene omgeving, op de stuwwal ligt het bos, lager ligt de Ooijpolder. Voor fietsers en wandelaars is Oost een paradijs nabij het stadscentrum.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 865,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,340
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 162 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Plot size
- 194 m²
- Volume in cubic meters
- 630 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, 2 toilets, sink, walk-in shower, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, flue, and sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, energy efficient window and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2024, in ownership
Cadastral data
- HATERT H 1359
- Cadastral map
- Area
- 194 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 72 m² (6.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
© 2001-2026 funda