This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nijmegen/huis-hegdambroek-2505/89709612/

Description
VOLLEDIG INSTAPKLARE TWEE-ONDER-EEN-KAPWONING MET VRIJ UITZICHT OP HET WATER, ROYALE OPRIT EN GROTE GARAGE
Aan de rustige Hegdambroek in Nijmegen staat deze volledig instapklare twee-onder-een-kapwoning met vrij uitzicht op het water, een enorme oprit, grote garage en een royale tuin op het zuidoosten. De woning beschikt over drie ruime slaapkamers, een royale zolderkamer én de mogelijkheid tot het creëren van een vierde slaapkamer. Dankzij de nette afwerking, het energielabel B, de recent gerenoveerde badkamer en de praktische indeling is dit een ideale gezinswoning waar je direct kunt intrekken.
WOONKAMER EN KEUKEN
Via de entree kom je binnen in de woning. Direct aan de linkerzijde bevindt zich het toilet en daar tegenover de meterkast. Ook vind je hier de trapopgang naar de eerste verdieping en voldoende ruimte voor een garderobe. Vanuit de hal lopen we door naar de royale open woonkamer. Het zitgedeelte bevindt zich aan de voorzijde van de woning en biedt volop ruimte voor een grote hoekbank of een ruime U-vormige opstelling met daartegenover een tv-meubel. Dankzij de grote raampartijen geniet de woonkamer van veel natuurlijk daglicht, wat zorgt voor een lichte en aangename sfeer.
De woonkamer staat in open verbinding met de keuken. Tussen het zitgedeelte en de keuken is volop ruimte voor een grote eettafel met zes tot acht stoelen en een dressoir, waardoor dit een fijne plek is om uitgebreid te tafelen of gasten te ontvangen.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de ruime keuken. Deze nette keuken beschikt over veel werkruimte en opbergmogelijkheden en is voorzien van een vaatwasser, vijfpits gasfornuis, combi-oven, inbouwmagnetron en koelkast met vriesvak. Vanuit de woonkamer heb je direct toegang tot de tuin. Daarnaast zijn zowel de voor- als achterzijde van de woning voorzien van rolluiken. Ook alle slaapkamers op de eerste verdieping beschikken over rolluiken. Alle rolluiken zijn minder dan een jaar oud, wat zorgt voor extra comfort, privacy en isolatie.
Terug in de entree bevindt zich nog een extra deur die toegang geeft tot een slaapkamer op de begane grond. Deze kamer biedt meer dan voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. Aansluitend bevindt zich een praktische uitsparing die ideaal gebruikt kan worden voor extra kastruimte of opbergruimte. Vanuit de slaapkamer heb je uitzicht op het water, wat zorgt voor een rustig en vrij gevoel. Daarnaast heb je vanuit deze kamer directe toegang tot de garage. Tussen de garage en slaapkamer is een rolluik geplaatst, wat zorgt voor extra veiligheid. De garage biedt bovendien mogelijkheden om deels op te splitsen en aan de achterzijde een badkamer te realiseren. Wanneer je de huidige indeling behoudt, kun je vanuit de garage direct doorlopen naar de tuin.
EERSTE VERDIEPING
De eerste verdieping beschikt oorspronkelijk over drie slaapkamers, maar de huidige bewoners hebben ervoor gekozen om twee kamers samen te voegen tot één royale slaapkamer. Hierdoor is een zeer ruime kamer ontstaan met meerdere indelingsmogelijkheden. Aan de linkerzijde is volop ruimte voor een groot tweepersoonsbed en een royale kledingkast. Het rechter gedeelte leent zich perfect voor een werkplek, hobbyruimte of bijvoorbeeld extra kastruimte. Uiteraard is het ook mogelijk om hier opnieuw een aparte derde slaapkamer te creëren, ideaal als kinder-, logeer- of werkkamer.
De tweede slaapkamer op deze verdieping bevindt zich aan de achterzijde van de woning en heeft eveneens een prettig formaat. Hier is voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kledingkast, maar de kamer kan ook perfect dienen als werkkamer, kinderkamer of walk-in closet.
De badkamer is recent gerenoveerd en strak afgewerkt. De ruimte is voorzien van een wastafelmeubel met daarboven een verlichte spiegel, een ruime inloopdouche met regendouche, een zwevend toilet en een designradiator. Het hellende dak met dakraam zorgt voor extra lichtinval en een ruimtelijk gevoel.
TWEEDE VERDIEPING
Op de tweede verdieping kom je eerst op de overloop. Hier bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger en daarnaast vind je hier ook de cv-ketel uit 2020. De overloop biedt bovendien extra praktische opbergruimte.
Aansluitend bevindt zich een ruime zolderkamer die uitstekend gebruikt kan worden als slaapkamer. Er is voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. Daarnaast biedt deze verdieping interessante uitbreidingsmogelijkheden. Door het plaatsen van een dakkapel aan de achterzijde kun je de ruimte aanzienlijk vergroten en zelfs twee volwaardige slaapkamers realiseren.
TUIN EN GARAGE
De royale achtertuin is gelegen op het zuidoosten, waardoor je vrijwel de hele dag kunt genieten van de zon. Direct aan de woning bevindt zich de toegang tot het schuurtje en daarnaast is er een praktische grondwaterpomp aanwezig.
De tuin is momenteel volledig betegeld, maar biedt volop mogelijkheden om geheel naar eigen wens in te richten. Je kunt kiezen voor veel groen en beplanting, sfeervolle vlonders of juist een groot zonneterras met ruimte voor een royale eettafel. Daarnaast is er voldoende plek voor een comfortabele loungebank. Aan weerszijden zorgen plantenbakken en groenvoorzieningen voor extra sfeer.
Achter in de tuin bevindt zich een gezellige veranda waar je heerlijk beschut kunt zitten tijdens zonnige dagen of lange zomeravonden, eventueel met een terrasverwarmer voor extra comfort. Achter de veranda bevindt zich bovendien een vrije achterom.
De grote garage en de enorme oprit maken het geheel compleet en zorgen voor volop parkeergelegenheid en extra opslagruimte.
OMGEVING
De woning ligt in de wijk ’t Broek, een rustige, groene en kindvriendelijke woonomgeving in Nijmegen-West met een prettig en gemoedelijk karakter. De wijk staat bekend om de ruime opzet, het vele groen en de fijne combinatie van rust en goede bereikbaarheid. In de directe omgeving vind je diverse speelvoorzieningen, een kinderboerderij en een waterspeeltuin, wat deze locatie extra aantrekkelijk maakt voor gezinnen met kinderen.
Voor dagelijkse voorzieningen ligt winkelcentrum Dukenburg op slechts tien minuten fietsen. Hier vind je een ruim aanbod aan winkels, horecagelegenheden en supermarkten. Ook zijn er in de directe omgeving diverse andere voorzieningen aanwezig, waaronder scholen, sportverenigingen en openbaar vervoer.
De bereikbaarheid is uitstekend. Met de auto ben je binnen ongeveer vijftien minuten in het centrum van Nijmegen en dankzij de gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen zijn ook omliggende steden goed bereikbaar. Daarnaast zijn er goede busverbindingen in de buurt.
Voor liefhebbers van natuur en recreatie is dit een ideale locatie. Recreatiegebied de Berendonck ligt op korte afstand en biedt volop mogelijkheden om te wandelen, sporten en ontspannen. Ook de Hatertse en Overasseltse Vennen bevinden zich op ongeveer twintig minuten fietsen, waar je kunt genieten van prachtige natuurgebieden, wandelroutes en rust.
BIJZONDERHEDEN
- Volledig instapklare en strak afgewerkte woning
- Twee-onder-een-kapwoning met vrij uitzicht op het water
- Royale oprit en grote garage
- Energielabel B
- Drie ruime slaapkamers, royale zolderkamer en mogelijkheid tot vierde slaapkamer
- Uitbreidingsmogelijkheid op de tweede verdieping middels een dakkapel
- Recent gerenoveerde badkamer
-Royale tuin op het zuidoosten met veranda en zonneterras
- Rolluiken rondom de woning, geplaatst in 2025
- CV-ketel uit 2020
- Buitenschilderwerk van kozijnen en woning uitgevoerd in 2025
Enthousiast geworden? Plan snel een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, het comfort en de fijne sfeer die deze woning te bieden heeft!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,228
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Plot size
- 345 m²
- Volume in cubic meters
- 536 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha HR 107-ketel (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- NIJMEGEN E 1506
- Cadastral map
- Area
- 345 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda