This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nijmegen/huis-molenweg-220/17292179/

Eye-catcherSfeervolle jaren '30 woning met diepe tuin, dicht bij het centrum
Description
Sfeervolle jaren ’30-woning met diepe tuin en vernieuwd pannendak nabij het centrum van Nijmegen
Karakter, comfort en een heerlijke diepe tuin – dat is wonen aan de Molenweg. Deze goed onderhouden tussenwoning uit 1934 combineert authentieke jaren ’30-details met moderne voorzieningen. Denk aan een prachtige granito vloer, paneeldeuren, glas-in-lood en een sfeervolle erker, aangevuld met een vernieuwd pannendak uit 2022, HR++ beglazing en een cv-ketel uit 2023. En dan is er de ruim 15 meter diepe, groene achtertuin met drie terrassen en een achterom: een fijne plek om te ontspannen, te eten en te genieten van het buitenleven midden in Nijmegen.
Centrale ligging
De woning ligt in Nijmegen-West, op korte fietsafstand van het Centraal Station en het gezellige stadscentrum. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: aan de Molenweg vind je diverse supermarkten, winkels en een drogisterij. Ook met de auto is de woning gunstig gelegen dankzij de goede aansluiting op diverse uitvalswegen.
Indeling
Begane grond
Via de karakteristieke voordeur met glas-in-lood kom je binnen in de ruime hal. De originele granito vloer zorgt direct voor die typische jaren ’30-sfeer. Vanuit de hal zijn het toilet, de kelder, de woonkamer en de keuken bereikbaar.
De lichte woonkamer heeft een sfeervolle uitstraling, een eikenhouten vloer en openslaande deuren naar de achtertuin. De dichte keuken beschikt over een praktische tegelvloer en is voorzien van een vrijstaand inductiefornuis met oven, afzuigkap, close-in boiler en losse koelkast.
Kelder
De praktische kelder biedt volop bergruimte en is tevens uitstekend te gebruiken als bijvoorbeeld wijnkelder.
Eerste verdieping
De ruime overloop geeft toegang tot twee slaapkamers en de badkamer. Er is op de overloop tevens ruimte voor een bureau en kast, ideaal als thuiswerkplek. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafel en tweede toilet.
Tweede verdieping (zolder)
Op de zolder bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger, de cv-opstelling en een derde slaap-/werkkamer. Een veelzijdige verdieping die bijvoorbeeld ideaal is als thuiswerkplek, logeerkamer of hobbyruimte.
Diepe, groene achtertuin
De zonnige achtertuin is met meer dan 15 meter diepte en ca 6 meter breedte opvallend ruim. De tuin ligt op het noordwesten, is groen aangelegd en beschikt over drie terrassen en een praktische achterom. Een heerlijke buitenruimte waar je op verschillende momenten van de dag een fijne plek kunt vinden.Goed onderhouden en klaar voor de toekomst.
De woning beschikt over diverse belangrijke vernieuwingen:
Bouwjaar 1934
Woonoppervlakte circa 99 m²
Perceeloppervlakte 158 m²
Pannendak van de woning, dakkapellen én schuur vernieuwd in 2022
Volledig voorzien van HR++ dubbele beglazing
Remeha cv-ketel geplaatst in 2023
Veel originele jaren ’30-details behouden
Kortom
Een karakteristieke jaren ’30-woning met volop sfeer, modern comfort en een verrassend diepe tuin, op een centrale en geliefde locatie in Nijmegen. Een woning waarin authentieke details en eigentijds wooncomfort mooi samenkomen.
Benieuwd naar de sfeer, de ruimte en de tuin? Plan dan snel een bezichtiging en ontdek zelf wat deze charmante woning aan de Molenweg te bieden heeft!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 515,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,202
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1934
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 99 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 158 m²
- Volume in cubic meters
- 361 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- NEERBOSCH H 3893
- Cadastral map
- Area
- 158 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 90 m² (15.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda