This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nijmegen/huis-nocturnestraat-14/44474958/

Description
Wil jij groen en ruim wonen? Dan hebben wij het ideale Thuis voor jou in de verkoop.
Deze twee-onder-een-kap woning ligt aan het kanaal, tegenover de kinderboerderij en heeft dus een prachtig vrij zicht. Een huis met een grote aanbouw, 4 slaapkamers, garage, grote tuin en oprit. Hier wil je nooit meer weg, wat een geweldige plek.
Pluspunten:
Riant formaat
Uitgebouwde woning
Oprit en verlengde garage
Prachtige ligging
Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 151 m²
Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 28 m²
Gebruiksoppervlakte gebouwgebonden buitenruimte: ca. 22.9 m²
Inhoud: ca. 635 m³
Perceelsoppervlakte: 335 m²
Bouwjaar: ca. 1968
Energielabel: B
INDELING:
We lopen door de voortuin naar het overdekte entree. In de gang zie je de meterkast, het moderne toilet met wandcloset en fontein en onder de trap een handige bergkast. We slaan rechtsaf naar de woonkamer. Wat direct de aandacht trekt is het uitzicht. In de geweldige living zie je de haardkachel, de convectorput en de aanbouw over de gehele breedte. Het schoonmetselwerk geeft aan dat er degelijk is gebouwd. Om de hoek ligt de verstopte keuken met barretje en allerlei (verouderde) apparatuur. We lopen meteen de tuin in. Wat een mooi formaat. Hier kunnen liefhebbers van tuinieren hun hart ophalen. Via het terras loop je naar de aangebouwde, verdiepte, stenen garage.
Terug in huis vervolgen we de route naar de eerste verdieping.
Aan de voorzijde starten we bij de moderne badkamer, met inventief ligbad, douche, wandcloset en wastafelmeubel met twee kranen. Daarnaast ligt een grote slaapkamer met zicht op de kinderboerderij en het kanaal. Aan de achterzijde zijn een grote en een kleinere slaapkamer te vinden. De grootste kamer heeft een deur naar het dakterras.
Op de tweede verdieping kun je op de overloop de was doen. De cv-ketel is hier ook opgesteld. Aan de achterzijde zie je een dakkapel over vrijwel de gehele breedte van het huis. Hier zijn een kleine en een grote zolderkamer te vinden. We besluiten de ronde met bergruimte onder de schuine kap.
ALGEMEEN:
Deze woning heeft in de houten kozijnen dubbel glas en hier en daar HR++ glas. De muur en vloer zijn na-geïsoleerd en er is ook dakisolatie aangebracht.
In 2015 zijn er 14 zonnepanelen op het dak gelegd. De cv-ketel is geplaatst in 2006.
Met rolluiken en een elektrisch bedienbaar zonnescherm heb je de zon onder controle.
Er ligt een parketvloer in de woonkamer en in de uitbouw liggen plavuizen. Op de eerste verdieping ligt laminaat. Er zijn ook enkele vaste wastafels.
In de aangebouwde garage, met kanteldeur voor én achter en voorzien van elektra, is plek voor opslag, fietsen en/of de auto.
De achtertuin is een oase waar je heerlijk kan relaxen.
Niet bewoond clausule
De woning wordt niet meer bewoond en de verkopers hebben er alleen in hun jeugd gewoond. Daarom zal er in de koopakte een “niet bewoond” clausule worden opgenomen.
Asbest kan clausule
Gezien het bouwjaar bestaat de mogelijkheid op aanwezigheid van enig asbest. Er zal daarom een clausule “asbest kan” worden opgenomen in de koopakte.
WIJKTEKST
Wonen aan de rand van Neerbosch is “buitenwonen” met stadse allure. Bij het Maas-Waalkanaal en de kinderboerderij voelt een “ommetje maken” als een uitje. Neerbosch ligt dicht bij de uitvalswegen. Het stadscentrum, het centraal station en de ziekenhuizen liggen op fietsafstand. In Winkelcentrum de Notenhout kun je terecht voor de dagelijkse boodschappen.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,278
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 151 m²
- Other space inside the building
- 28 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- Plot size
- 335 m²
- Volume in cubic meters
- 635 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, rolldown shutters, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2006, in ownership
Cadastral data
- NEERBOSCH H 2557
- Cadastral map
- Area
- 335 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 128 m² (13.50 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda