This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nuland/huis-pelgrimstraat-7/89533659/

Description
Ben jij op zoek naar een woning die je helemaal naar eigen smaak kunt inrichten? Dan is dit jouw kans! Deze vrijstaande woning in het hart van Nuland biedt volop mogelijkheden voor de handige klusser.
Met een garage en een ruime achtertuin die veel privacy biedt, is dit het ideale huis voor wie op zoek is naar ruimte én een kans om te renoveren. De woning is gedateerd en wacht op jouw creatieve ideeën om er een thuis van te maken.
Het dorp Nuland biedt de perfecte balans tussen landelijk wonen en de gezelligheid van een dorp, gelegen vlakbij 's-Hertogenbosch en Oss. In Nuland zelf vind je faciliteiten zoals een basisschool, kinderdagverblijf, supermarkt, huisartspraktijk, en sportvoorzieningen op loop- en fiets afstand. De uitvalswegen naar de A59 en de A2 zijn snel en eenvoudig te bereiken.
Indeling:
Begane grond:
Bij aankomst parkeer je de auto op je eigen oprit naast de woning. Vanuit hier wandel je door de voortuin naar de voordeur. Je stapt de woning binnen in de hal met terrazzo vloertegels. De hal is voorzien van een meterkast en toilet en biedt toegang tot de vaste trap naar de bovenverdieping. Verder is hier de toegang tot de kelder.
De woonkamer heeft grote raampartijen zodat er veel licht binnen komt. De eenvoudige keuken is voorzien van een koelkast, oven, vaatwasmachine, gaskookplaat (4 pits) en een afzuigkap, Vanuit de keuken kom je in de bijkeuken met de opstelling voor de wasmachine en de CV aansluiting en een provisiekast. Via de bijkeuken kom je in de achtertuin.
Eerste verdieping
Via de vaste trap bereik je de overloop op de eerste verdieping, die toegang biedt tot de vier slaapkamers. Een slaapkamer heeft een inbouwkast. Een slaapkamer aan de tuinzijde heeft een balkon aan de zijkant. De eenvoudige badkamer is voorzien van een douche en wastafel.
Vliering:
Middels een vlizotrap (overloop) bereik je de zolder met 2 ruimtes voor veel opbergruimte.
Tuin:
De ruime achtertuin is bereikbaar vanuit de woonkamer en de bijkeuken, en via de oprit naast de woning. De achtertuin is gedeeltelijk bestraat en voorzien van graspartijen. De tuin heeft een beschutte ligging, wat zorgt voor veel privacy.
Garage:
De uitgebouwde garage is perfect voor allerlei doeleinden. Er zitten dubbele tuindeuren in en 2 loopdeuren.
Bijzonderheden:
- Ideaal voor de klusser
- Eigen oprit en garage
- Zeer ruime achtertuin met veel privacy
- De woning is voorzien van dubbel glas
- Rolluiken zowel begane grond als 1e verdieping achterzijde
- Fijne ligging midden in de dorpskern van Nuland nabij de basisschool.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,318
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 43 m²
- Plot size
- 415 m²
- Volume in cubic meters
- 444 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Rolldown shutters
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired from 2017, in ownership)
Cadastral data
- NULAND B 2073
- Cadastral map
- Area
- 415 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 38
© 2001-2026 funda





































