This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/nunspeet/huis-windpeluw-5/44467136/

Eye-catcherGas- en levensloop bestendig wonen in een groene omgeving.
Description
Gas- en levensloop bestendig wonen in een groene omgeving aan de rand van de Veluwe. Met Energielabel A+++ en accu's voor energieopslag, klaar voor de toekomst!
Deze prachtige en luxe afgewerkte woning aan De Windpeluw 5 is een echte eyecatcher. Tot in de puntjes afgewerkt en gelegen op een ruime kavel met parkeergelegenheid zowel voor de deur als aan de zijkant. Deze woning biedt veel comfort en leefruimte voor het hele gezin.
En door de aanwezigheid van een slaap- en badkamer op de begane grond levensloop bestendig.
De Windpeluw 5 ligt in de jonge, rustige, buurt Molenbeek, omringd door groen en met volop ruimte voor rust en ontspanning. Op korte afstand vindt u het prachtige Veluwemeer en de uitgestrekte bossen van de Veluwe – ideaal voor wandelen, fietsen of watersport. Praktische voorzieningen zoals scholen, winkels en sportclubs zijn dichtbij, en met de auto (of trein) bent u snel in Harderwijk of Zwolle.
Begane grond
Bij binnenkomst valt direct de royale hal op, voorzien van een trapopgang en een modern toilet. De woonkamer is speels ingericht met verschillende zithoekjes en beschikt over openslaande deuren, waardoor binnen en buiten op een natuurlijke manier met elkaar verbonden zijn. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een moderne keuken met houtafwerking en een aangrenzend eetgedeelte. Aan de achterzijde is de woning verlengd tijdens de bouw. En hier tref je een royale slaapkamer met de badkamer en suite, eveneens voorzien van grote ramen en openslaande deuren, waardoor er een overvloed aan natuurlijk licht binnenvalt. De slaapkamer beschikt bovendien over ingebouwde kasten over de gehele breedte van de muur, wat zorgt voor veel opbergruimte.
Eerste verdieping
Via de trap en overloop bereikt u de eerste verdieping, waar drie ruime slaapkamers en de tweede badkamer is. Strak en modern ingericht met ligbad, inloopdouche, toilet en fraai wastafelmeubel.
Tweede verdieping
De grote zolder biedt tal van mogelijkheden, zoals extra slaapkamers, een kantoor, wasruimte of een creatieve invulling naar eigen wens.
Daarnaast beschikt de woning over een praktische bijkeuken en een kelder, ideaal voor opslag en technische aansluitingen.
Tuin
De buitenruimte is goed onderhouden, knus en gezellig, met meerdere zitplekken en een heerlijke overkapping. Die het woongenot verlengt.
In de volledig geisoleerde en verwarmde berging is ruimte voor gereedschap en fietsen.
Een woning die praktische indeling, veel licht en comfort perfect combineert met een fijne ligging in Nunspeet.
Bijzonderheden
Bouwjaar 2023
Geheel gasloos
Energiezuinig
Accu's (ter overname) maken eigen energieopslag mogelijk
Aanvaarding ca zomer 2026
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 749,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,601
- Year of construction
- 2023
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 208 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 45 m²
- Plot size
- 340 m²
- Volume in cubic meters
- 799 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, 2 washstands, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Balanced ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
Cadastral data
- NUNSPEET A 6816
- Cadastral map
- Area
- 340 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 179 m² (8.50 metre deep and 21.00 metre wide)
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda