This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oegstgeest/appartement-irislaan-263/43206174/

Description
Op een zeer centrale locatie in Oegstgeest gelegen lichte en royale 4-kamer maisonnettewoning op de derde en vierde woonlaag van het complex Lange Voort ("De Haak'), met veel inpandige bergruimte. Deze tweelaagse woning heeft een fantastisch ruim uitzicht over het Irispark met waterpartijen en de karakteristieke “Oudenhof-molen”.
Hieronder hebben we de indeling in detail beschreven.
Begane grond:
Centrale en ruime hal met afgesloten entree, aan de zijkant van het complex bij de Floralaan aan de kant van Albert Heijn, met video-intercomsysteem, brievenbussen; ruime entree/hal en lift, trapopgang en gemeenschappelijke ruime fietsenstalling; aparte vuilcontainerruimte (deze wordt binnenkort vervangen voor ondergrondse containers). Daarnaast is er voldoende gratis parkeergelegenheid achter het complex.
Derde verdieping:
Na aankomst op de derde verdieping en via een korte overdekte galerij komt u bij de entree van de woning. De meterkast bij de entree is vernieuwd/uitgebreid met een extra groep voor keukenapparatuur.
Entree, vestibule met garderobe en bergkast; tussendeur naar de hal met ruim modern (geheel betegeld) toilet (hangcloset) en met wasbakje; trap naar de vierde woonlaag met meerdere slaapkamers.
De ruime keuken (2023) bevindt zich aan de galerijkant voorzien van diverse inbouwapparatuur o.a. Liebherr koel-vriescombinatie, combi-oven, vaatwasser, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging (filter kan in de vaatwasser), Quooker kraan (2025) en voldoende opbergruimte in de bovenkasten.
Aansluitend toegang tot de ruime woon-eetkamer en met toegang tot het eerste balkon. In de woon-eetkamer is een modern airconditioningssysteem (Toshiba) aanwezig die zowel kan verwarmen als verkoelen. Het balkon is gelegen op het oosten (ochtendzon) en er is een elektrisch bedienbare zonwering. Met heerlijk weids uitzicht over het Irispark met de “Oudenhof-molen”.
Vierde verdieping:
Overloop met twee grote bergkasten waarvan één met opstelplaats voor wasapparatuur & elektrische boiler. Aan de voorzijde bevinden zich twee slaapkamers. Eén van de slaapkamers heeft een airco.
De moderne vergrote badkamer voorzien van een in 2020 geplaatste inloopdouche met o.a. Hans Grohe kranen en fraaie wandtegels, tweede vrij hangend toilet, handdoekenradiator, wastafel met meubel en V&B ligbad.
Aan de achterzijde bevindt zich de derde ruime (hoofd)slaapkamer met toegangsdeur naar een zonnig open balkon gelegen op het westen met zon vanaf de middag. De hoofdslaapkamer heeft tevens een airco.
Omgeving:
Door de ligging boven het uitgebreide winkelcentrum Lange Voort heeft u alles binnen handbereik! Dit winkelcentrum biedt u een verscheidenheid aan speciaalzaken, kledingwinkels, restaurants en supermarkten. Het winkelcentrum is zeven dagen per week geopend.
Daarnaast is de centrale ligging nabij diverse lagere en middelbare (internationale) scholen, sportaccommodaties, bibliotheek, uitvalswegen maar ook openbare voorzieningen zoals een bushalte wel bijzonder prettig. Verder is de woning gunstig gelegen ten opzichte van de uitvalswegen naar o.a. A44 (Den Haag - Schiphol - Amsterdam) en op fietsafstand van station Leiden Centraal en het historische centrum van Leiden, het LUMC en Bio Science Park.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1965
- Gebruiksoppervlakte wonen 94 m²
- Twee balkons; Oost+West; 18,60 m²
- Inhoud 302,40 m³
- Fantastische locatie met winkels en supermarkten direct onder de woning
- Drie ruime slaapkamers, twee wc’s, complete en moderne badkamer, nieuwe luxe keuken (2023)
- Veel inpandige bergruimte
- Actieve VvE met een maandelijkse bijdrage van € 254,- en daarnaast € 80,- voorschot stookkosten
- Voldoende gratis parkeergelegenheid aan de achterzijde van het complex
- Gemeenschappelijk (afgesloten) fietsenstalling begane grond
- Oplevering is mogelijk in overleg
Informatie over isolatie & energievoorziening:
- Energielabel C
- CV via blokverwarming; de radiatorkranen zijn verzegeld ('gesaeled') waardoor het systeem niet meer wordt gebruikt. Er zijn recentelijk drie airco-units (Toshiba) geplaatst die voor zowel voor comfortabele verwarming als koeling gebruikt kunnen worden. De huidige eigenaren krijgen daardoor grotendeels het voorschot aan stookkosten terug van de VvE
- Warmwater via eigen 80-liter elektrische boiler. Dankzij de elektrische boiler en de inductiekookplaat heeft het appartement geen gasaansluiting nodig
- Het appartement is bijna volledig voorzien van HR+ dubbelglas (kleine raam naast voordeur is nog enkelglas)
- De VvE heeft plannen voor vernieuwing van het dak + isolatie in 2026 en de gevels (2025-2026)
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,521
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 254.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- Volume in cubic meters
- 302 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and mostly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- OEGSTGEEST C 5966
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- OEGSTGEEST C 7042
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 254.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda