This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oentsjerk/huis-van-haersmasingel-18/89609016/

Van Haersmasingel 189062 GB OentsjerkOentsjerk
€ 269,000 k.k.
Description
Welkom thuis aan de Van Haersmasingel 18 in Oentsjerk.
Een geschakelde vrijstaande woning met een praktische basis en volop mogelijkheden voor wie deze fijne woning helemaal naar eigen hand wil zetten.
De woning beschikt over drie slaapkamers en heeft een indeling die ruimte biedt om te schuiven en keuzes te maken. Een huis waar je met de juiste ideeën en inzet echt iets eigens van kunt maken.
Via de entree kom je binnen in de hal met toegang tot het toilet, de technische ruimte en de woonkamer. De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning en valt direct op door de vide, die zorgt voor een verrassend speels effect en mooie hoogte. De trapopgang bevindt zich in de woonkamer en versterkt het open karakter van deze ruimte.
Aan de achterzijde bevindt zich de eetruimte met aansluitend de keuken. Hier is plek voor een royale eethoek en het is goed denkbaar om, bij een andere indeling, juist hier de keuken te realiseren. Vanuit deze ruimte heb je toegang tot de tuin en de bijkeuken, en via de bijkeuken tot de garage.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De overloop geeft toegang tot alle vertrekken en staat in verbinding met de vide, wat zorgt voor een speels geheel. De ruime overloop biedt bovendien mogelijkheden voor het plaatsen van een werkplek.
Tuin
De woning beschikt over een fijne diepe tuin op het zuiden, met veel privacy en ruimte.
Daarnaast is er een eigen oprit met garage, geschikt voor parkeren, opslag of hobbyruimte.
Omgeving
Oentsjerk is een prettig dorp met meerdere basisscholen en een eigen sportvereniging. Voor de dagelijkse voorzieningen ligt Gytsjerk op korte afstand. Ook Leeuwarden, Dokkum of Burgum zijn in slechts 15 minuten te bereiken. In de directe omgeving bevinden zich diverse mooie wandelgebieden, wat de ligging extra aantrekkelijk maakt.
Goed om te weten
In de woning is asbest aanwezig. Het betreft onder andere asbesthoudend zeil en asbesthoudende leien op het dak. Daarnaast zijn er actieve lekkages, vermoedelijk veroorzaakt door de huidige staat van het dak.
Pluspunten op een rij:
• Geschakelde vrijstaande woning
• Woonkamer aan de voorzijde met vide
• Trapopgang in de woonkamer
• 3 slaapkamers
• Ruimte aan de achterzijde voor royale eethoek of nieuwe keukenopstelling
• Diepe tuin op het zuiden met privacy
• Eigen oprit met garage en bijkeuken
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 269,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,423
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Hip roof covered with asbestos and other
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Plot size
- 330 m²
- Volume in cubic meters
- 505 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- Hot air heating and fireplace
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- GIEKERK E 3507
- Cadastral map
- Area
- 330 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 98 m² (9.50 metre deep and 12.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 45
© 2001-2026 funda












































