
Pastoor van Beugenstraat 865061 CS Oisterwijkomg. Petrus Kerk
€ 395,000 k.k.
Instapklaar/label A/3-kmr/balkon/parkeerkelder nabij centrum/station
Description
Met veel plezier bieden wij u dit instapklare, lichte en uitstekend onderhouden 3-kamerappartement aan, gelegen op de eerste verdieping van het fraai ontwikkelde appartementencomplex "Van Beugen Kwartier".
Het appartement beschikt over twee slaapkamers, een zonnig privébalkon op het zuidwesten en een eigen parkeerplaats in de parkeerkelder.
Het appartement is gebouwd in 2012 en beschikt over een energielabel A. De woning is volledig geïsoleerd met vloer-, muur-, en dakisolatie en is voorzien van HR++ beglazing.
De hoogwaardige architectuur, het gebruik van duurzame materialen en de verzorgde staat van het complex met o.a. een fraaie gezamenlijke binnentuin waarvan bewoners gebruik kunnen maken zorgen voor een comfortabele en fijne woonomgeving.
Het appartement heeft een praktische en prettige indeling, waarbij de verschillende ruimtes logisch met elkaar in verbinding staan en optimaal gebruik wordt gemaakt van de beschikbare ruimte.
Een pluspunt is het zonnige balkon waar u kunt genieten van middag- en avondzon. Het balkon biedt veel privacy en kan volledig met glas worden afgesloten waardoor u hier ook op koelere dagen comfortabel kunt zitten.
De woning is volledig instapklaar en netjes afgewerkt.
In het gehele appartement ligt een fraaie doorlopende PVC vloer in Hongaarse punt met hoge witte plinten. (2024)
Indeling:
Via de centrale entree met intercominstallatie, trapopgang en lift bereikt u de galerij.
De fraaie architectuur springt direct in het oog.
De is galerij oogt open maar u loopt droog naar de voordeur. Het zicht op de mooi aangelegde binnentuin verhoogt
Hal:
De diepe hal met meterkast biedt toegang tot de beide slaapkamers, woonkamer, bijkeuken/berging en het aparte toilet.
Woonkamer:
De sfeervolle woonkamer vangt veel licht dankzij de raampartijen aan de voorzijde en de grote glazen pui van de loggia. Via de schuifpui komt u op het balkon/loggia.
Er is een een open verbinding met de keuken welke aansluit bij de eethoek.
Keuken:
De keuken is uitgevoerd in een praktische L-opstelling met een wit interieur en grijs aanrechtblad.
De keuken beschikt over een gaskookplaat, RVS afzuigschouw, Siemens vaatwasser, combi-oven en een koelkast. Het geheel is verzorgd en netjes.
Slaapkamers:
Er zijn 2 fijn bemeten slaapkamers. De hoofdslaapkamer ademt extra sfeer door de pui die doorloopt tot aan de vloer.
De tweede slaapkamer is ook prima van formaat en kan uiteraard ook dienst doen als werkkamer.
Bijkeuken/berging:
De praktische inpandige berging is voorzien voor de aansluiting van de wasapparatuur. Tevens bevinden zich hier de WTW installatie en de c.v. ketel.
Daarnaast is er voldoende ruimte voor opslag.
Badkamer:
De badkamer is uitgevoerd in neutrale kleurstelling en beschikt over een inloopdouche met glazen wand en een wastafel met ombouwmeubel.
Toilet:
Er is een separate toilet met fonteintje bereikbaar vanuit de hal.
Berging in kelder:
In het souterrain beschikt u over een ruime eigen berging met verlichting.
Daarnaast heeft u een gezamenlijke fietsenstalling.
Parkeren:
U beschikt over een vaste eigen parkeerplaats in de parkeerkelder.
Ook in de directe omgeving is voldoende parkeerruimte voor uw bezoek of een tweede auto.
Omgeving:
Centraal gelegen op korte loop/fietsafstand van het centrum, winkels, bakker om de hoek maar ook nabij het station en sportvoorzieningen.
Wij leiden u graag rond in dit leuke appartement!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,643
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 169.59 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2012
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 223 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha avanta (2013, in ownership)
Cadastral data
- OISTERWIJK E 5519
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 169.59 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda