This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oisterwijk/appartement-vloeiweg-36/44586396/

Vloeiweg 365061 GB Oisterwijkomg. De Lind/Kerkstraat
€ 650,000 k.k.
Description
Op een geweldige centrumlocatie in Oisterwijk gelegen royaal drie kamer appartement van circa 119m2, met berging en parkeerkelder, lift en ruim balkon. De meer dan grote woonkamer biedt tal van mogelijkheden. Ziet u zichzelf hier genieten van alles wat Oisterwijk te bieden heeft? Plan dan snel een afspraak. We vertellen u graag meer over dit heerlijke plekje!
Het complex van 18 appartementen is gebouwd in 2002 en biedt een compleet isolatiepakket. Het heeft dan ook niet voor niets een energielabel A gekregen. Met circa 119m2 aan woonoppervlakte kunnen we hier met recht spreken over een royaal appartement. Deze extra ruimte zien we vooral terug in de grote woonkamer van circa 42m2, die hierdoor mogelijkheden biedt om de keuken te vergroten. Op loopafstand bevindt zich de Albert Heijn en de welbekende horeca aan de Lind. Parkeren doet u in de parkeerkelder waar u een eigen parkeerplaats en berging in eigendom krijgt.
U wordt automatisch lid van de Vereniging van Eigenaars. De maandelijkse servicekosten bedragen € 260,- Deze financieel gezonde VvE verzorgt het onderhoud van het complex, de opstalverzekering en spaart voor toekomstig groot onderhoud. De financiële stukken zijn op aanvraag beschikbaar.
Kenmerken
-Bouwjaar 2002
-HR cv-ketel 2020
-Energielabel A
-Volledig isolatiepakket
-Woonoppervlakte van circa 119m2
Indeling:
Het drie kamer appartement is gelegen op de eerste verdieping en bereikbaar middels de lift of via het trappenhuis. De entree biedt toegang aan de ruime hal met toiletruimte en meterkast. De meer dan royale woonkamer heeft een praktische open keuken inrichting en aan de voorzijde toegang tot een ruim en zonnig balkon. Naast de keukenruimte bevindt zich een grote werkkast. De slaapkamers zijn aan de achterzijde van het appartement gelegen, waarbij de hoofdslaapkamer toegang biedt aan de badkamer. Deze badkamer biedt vervolgens toegang aan de technische ruimte met de aansluitingen voor de wasapparatuur. Ook de tweede slaapkamer is royaal en via de woonkamer toegankelijk.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,462
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 260.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 119 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 356 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline CW5 (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- OISTERWIJK F 2999
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 260.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda