This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oisterwijk/huis-gemullehoekenweg-54/89997907/

Gemullehoekenweg 545062 CD Oisterwijkbuitengebied Oisterwijk Zuid
€ 2,850,000 k.k.
Description
Deze schitterende, rietgedekte villa is een bekend gezicht in Oisterwijk en staat bekend om haar rijke geschiedenis. 'De Gulle Ark' heeft ondermeer jarenlang dienstgedaan als restaurant en kookstudio en fungeert nu als een heerlijk familiehuis. Deze unieke villa combineert klassieke charme met moderne luxe, en biedt alles wat een gezin zich kan wensen.
De villa, een vrijstaand landhuis, ligt op een ruim perceel met een parkachtige tuin op loopafstand van De Lind. In 2011 is de woning volledig gerenoveerd, gemoderniseerd en aan de achterzijde vergroot. Tijdens deze grootschalige renovatie zijn onder andere het dak en alle kozijnen vernieuwd. Ook het sanitair en de keuken zijn vervangen en de installaties zijn uitgebreid en waar nodig vernieuwd.
De villa, oorspronkelijk gebouwd in 1927, heeft een doordachte indeling. Op de begane grond bevindt zich de entree met garderobe en toiletruimte, die leidt naar de ruime woonkamer en eetkamer met toegang tot de woonkeuken. De woonkeuken is zeer luxe ingericht en voorzien van alle benodigde apparatuur, en biedt toegang tot een overdekt terras. Vanuit de woonkamer bereikt men een tussenportaal dat toegang geeft tot een kantoorruimte. De bijkeuken geeft toegang tot een tweede toiletruimte en is eveneens bereikbaar via de oprit.
Op de eerste verdieping biedt de overloop toegang tot de hoofdslaapkamer met een eigen badkamer, uitgerust met een bad, douche en wastafel. Een tweede slaapkamer beschikt ook over een compleet ingerichte badkamer. De tweede verdieping herbergt twee slaapkamers, elk met een luxe badkamer, wat de villa ideaal maakt voor gezinnen of gasten.
Deze prachtige villa biedt een unieke combinatie van historische charme en moderne luxe, gelegen in het hart van Oisterwijk. 'De Gulle Ark' is niet alleen een woning, maar een thuis met een verhaal en een ongeëvenaarde allure. Mis deze kans niet om eigenaar te worden van deze iconische villa. Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging en ontdek de unieke mogelijkheden die 'De Gulle Ark' te bieden heeft.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 2,850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,422
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1927
- Type of roof
- Gable roof covered with cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 384 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Exterior space attached to the building
- 52 m²
- Plot size
- 6,235 m²
- Volume in cubic meters
- 1,654 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 4 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 4 showers, double sink, bath, 4 toilets, washstand, and 3 sinks
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning and alarm installation
Energy
- Energy label
- Not available
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- OISTERWIJK E 5732
- Cadastral map
- Area
- 1,321 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OISTERWIJK E 5735
- Cadastral map
- Area
- 116 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OISTERWIJK E 5736
- Cadastral map
- Area
- 719 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OISTERWIJK E 5739
- Cadastral map
- Area
- 4,079 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, in centre and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 4,944 m² (158.00 metre deep and 31.29 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda