This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oosterbeek/huis-utrechtseweg-85/43234489/

Utrechtseweg 856862 AD OosterbeekTalud
€ 1,239,000 k.k.
Description
Unieke, karakteristieke villa in het centrum van Oosterbeek.
Aan de statige Utrechtseweg in het charmante Oosterbeek vindt u deze imposante vrijstaande villa. Gebouwd rond 1900, met een woonoppervlakte van 365 m2 en een inhoud van 1.290 m3 biedt deze woning een perfecte combinatie van historische charme en modern wooncomfort. De villa is gelegen op een kavel van 607 m2 en wordt omringd door een onderhoudsvriendelijk tuin met berging. De prachtige, karakteristieke villa beschikt over 8 slaapkamers, 3 badkamers en parkeergelegenheid op eigen terrein.
Begane grond:
Entree/ruime hal, trapopgang en toiletruimte. Op de begane grond bevinden zich twee royale woonkamers met een deur én openslaande deuren naar het terras, keuken met inbouwapparatuur en doorloop naar de praktische bijkeuken met open haard en toegang tot de berging. Vanuit de hal heeft u eveneens toegang tot de lichte serre.
1e Verdieping:
De overloop geeft toegang tot maar liefst 5 slaapkamers, waarvan meerdere kamers zijn voorzien van een balkon. Daarnaast bevinden zich op deze verdieping 3 badkamers, een separaat toilet, een sauna en een praktische inloopkast. Een comfortabele verdieping met volop ruimte voor een groot gezin of logés.
2e Verdieping:
Via de vaste trap bereikt u de tweede verdieping met 3 ruime (slaap)kamers. Deze verdieping is uitstekend geschikt als werk-, hobby- of extra slaapverdieping.
3e Verdieping:
Vaste trap naar 2 zolderruimtes met nog een slaapkamer.
Omgeving:
Oosterbeek is een groen en charmant dorp aan de rand van de Veluwe, bekend om zijn prachtige natuur en rijke historie. U woont hier in alle rust, met bossen, parken en uiterwaarden op loop- en fietsafstand. Tegelijkertijd vindt u winkels, supermarkten, horeca en andere dagelijkse voorzieningen in de directe omgeving. Dankzij het treinstation en goede busverbindingen zijn Arnhem en de rest van de regio uitstekend bereikbaar. Een ideale woonomgeving voor wie comfortabel en ontspannen wil wonen, met de stad altijd binnen handbereik.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,239,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,395
- Year of construction
- 1898
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 365 m²
- Other space inside the building
- 36 m²
- Exterior space attached to the building
- 29 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 607 m²
- Volume in cubic meters
- 1,447 m³
Layout
- Number of rooms
- 11 rooms (9 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 3 showers, 2 toilets, 2 sinks, double sink, and bath
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Flue and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit ITHO (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- RENKUM C 6292
- Cadastral map
- Area
- 607 m²
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda