This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oosterbierum/huis-haerdawei-8/17295985/

Haerdawei 88854 AB OosterbierumOosterbierum
€ 513,000 k.k.
Description
JAREN '30 WONING - KARAKTER - VERRASSEND - GEHEEL GERENOVEERD & VERDUURZAAMD - GASLOOS - ZONNIGE TUIN
Aan de doorgaande weg van Oosterbierum, tegenover de Sint-Joris kerk, staat deze verrassende gezinswoning op een royaal perceel. De woning is in de afgelopen maanden, met oog voor detail, volledig onderhanden genomen en verduurzaamd. Hedendaags wooncomfort is ingebracht, waarbij de sfeer van de jaren '30 is behouden gebleven. De indeling van deze jaren '30 woning is werkelijk verrassend en ruim. De woning is geheel opnieuw ingericht, waarbij er gezellige woonruimten zijn ontstaan en op de verdieping tellen we maar liefst 4 slaapkamers, moderne badkamer en een separaat toilet. Alle woonruimten zijn voorzien van mooie raampartijen waarlangs het daglicht mooi binnenvalt. De overige binnendeuren zijn uitgevoerd in nieuwe paneeldeuren. Aan de achterzijde is een verrassend diepe, zonnige en privacy biedende tuin met een achterom langs de woning. Naast de woning is een royale zijtuin gelegen die ondermeer parkeerruimte biedt voor meerdere auto's.
Deze sfeervolle gezinswoning heeft een hoogwaardige afwerking en is IN-STAP-KLAAR.
INDELING
BEGANE GROND
Aan de zijkant van de woning is de entree met een nieuwe voordeurpartij en aansluitend is de hal. De hal voelt ruimtelijk door de mooie videpartij en het daglicht dat via het dakvenster binnenvalt. De hal is ingericht met de meterkast, garderoberuimte, het moderne toilet compleet met fonteintje en de open trapopgang. Vanuit de hal is de living toegankelijk via de bruinkleurige taatsdeur, welke is ontwerpen met veel glas. De living is ingericht met een gezellige woonkamer aan de voorzijde, centraal de keuken met een kook- en spoeleiland en aan de achterzijde de tuingerichte woonruimte die plaats biedt voor een riante keukentafel. Tegenover de keuken is een extra kamer die afsluitbaar is met schuifdeuren uitgevoerd in dezelfde bronskleurige industriële deuren. Een geweldige woonruimte welke te gebruiken is als kantoor-/werkkamer, speelkamer voor de kleintjes, een rustige leesruimte of tv-kamer. De ruime woonkamer aan de voorzijde geniet van prachtige nieuwe raampartijen met vrije zichtlijnen op de brede doorgaande straat en tegenovergelegen de Sint-Joris kerk. De keuken is centraal in de woning opgesteld en verbind alle woonruimten met elkaar. Deze stijlvolle keuken is luxueus ingericht met een keukenblok langs de wand en een royaal eiland. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten; een koel-/vrieskast, vaatwasmachine, combimagnetron, oven, een inductiekookplaat met een ingebouwd afzuigsysteem en een wijnkoelkast. De kleurencombinatie geeft het geheel grandeur, een feestje om in de keuken te staan. De woonvertrekken op de begane grond zijn afgewerkt met een neutrale pvc-vloer en de wanden en plafonds zijn voorzien van strak stucwerk. Vanuit de tuingerichte eethoek, alsook van vanuit de achtertuin, is de bijkeuken toegankelijk. De bijkeuken is ingerichte met de opstelplaats voor het witgoed, de warmtepomp en de verdeler van de vloerverwarming. De warmtepomp kan ook koelen via de vloerverwarming beneden. Tevens is er een inloop-/voorraadkast.
1e VERDIEPING
Centraal is de ruime overloop met videpartij, die het geheel een ruimtelijke en luxe woonbeleving geven. De riante overloop, opgedeeld in twee ruimten, biedt toegang tot de 4 aangrenzende slaapkamers, het toilet en de luxe badkamer. Aan de voorzijde zijn twee slaapkamers gecreëerd welke bijna identiek aan elkaar zijn. Tegenover de trapopgang is een mooie slaapkamer en de riante ouderslaapkamers is aan de achterzijde gesitueerd. In de ouderslaapkamer is ervoor gekozen om het plafond tot aan de nok toe op te laten, de versterkt de ruimtelijke beleving. Vanuit de slaapkamer aan de achterzijde is er prachtig vrij zicht richting de zeedijk. De slaapkamers zijn nu niet verwarmd, maar zijn allen voorzien van een stopcontact speciaal voor een elektrische kachel. De stijlvolle badkamer is luxe ingericht met een riante inloop douche. Boven de douche is het dakvenster waarlangs het daglicht prachtig binnenvalt en daarlangs ook natuurlijk geventileerd kan worden, naast de mechanische ventilatie. Aan de andere kant van de douchewand hangt het wastafelmeubel met twee mooie waskommen en daarboven de spiegels. Heerlijk kunt u ontspannen in het ligbad. Het sanitair is afgewerkt met luxe koperkleurige kranen. Aangenaam wordt de badkamer verwarmd met vloerverwarming. De geïsoleerde houten verdiepingsvloer is bedekt met een neutrale laminaatvloer. De plafonds zijn afgewerkt met strak stucwerk.
VLIERING
Met een vlizotrap is de enorme vliering toegankelijk. Op deze verdieping is er stahoogte, tevens is het mogelijk om de omvormer op deze verdieping aan te sluiten. De voorbereidingen zijn hiervoor al getroffen.
BOUWKUNDIG
De begane grond is voorzien van een geïsoleerde betonvloer, gevels zijn voorzien van voorzetwanden met isolatie. Het dak is van binnenuit voorzien van isolatie en strak afgewerkt. De woning is voorzien van een nieuwe en uitgebreide meterkastinrichting en alle elektra is opnieuw aangelegd. In alle vertrekken zijn voldoende stopcontacten en op de verdieping zijn alle slaapkamers voorzien van een mogelijkheid voor bedraad internet. Met de aanleg van de elektra is er op de verdieping rekening gehouden voor een mogelijkheid om de vertrekken te voorzien van elektrische verwarming. Aangenaam wordt de begane grond en de badkamer verwarmd middels vloerverwarming. De warmtepomp, opgesteld in de bijkeuken, kan, via de vloerverwarming op de begane grond, ook koelen. Wenst u zonnepanelen, ook hier is rekening mee gehouden. Op de zolderverdieping zijn de voorbereidingen getroffen voor een toekomstige aansluiting van een omvormer t.b.v. zonnepanelen. Het dak is bedekt met mooie zwart verglaasde dakpannen. De woning is voorzien van nieuwe houten kozijnen voorzien van nieuw triple isolatieglas. De originele verhoudingen van de kozijnen zijn behouden, waardoor de kenmerkende stijl van de jaren '30 blijft bestaan. Aan de achterzijde is de keuken verrijkt met openslaande tuindeuren. Alle tussenwanden en de verdiepingsvloeren zijn geïsoleerd en strak afgewerkt met stucwerk. De toegangsdeuren vanuit de hal en naar de extra woonruimte op de begane grond zijn uitgevoerd in staal en voorzien van glas. Centraal staat de nieuwe, moderne en sfeervolle keuken opgesteld, welke is voorzien van diverse en luxe inbouwapparatuur. De begane grond zijn de vloeren afgewerkt met een neutrale pvc-vloer. Op de verdieping zijn de houten vloeren bedekt met een neutrale laminaatvloer. Alle binnendeuren zijn zorgvuldig gekozen en uitgevoerd in paneeldeuren met bijpassend hang- en sluitwerk. De sanitaire ruimten zijn volledig en stijlvol afgewerkt met mooi tegelwerk, modern en compleet sanitair. De trapopgang naar de verdieping is vernieuwd.
TUIN
Aan de zijkant van de woning is een ruime tuin die is ingericht met overwegend gazon, borders en aan de straatzijde is de parkeerruimte voorzien van houtsnippers. Het pad langs de zijgevel is eveneens voorzien van houtsnippers en biedt plaats voor een mooie tuinbank. Via een brede afsluitbare poort, waar een aanhangwagen doorheen past, is de achtertuin bereikbaar. Deze tuin is verrassend diep en omsloten. De vele luchtbeleving versterkt het gevoel van ruimte en privacy. Langs de erfafscheidingen staan houten schuttingen en de deels ook nog de oude stenen muren. Deze combinatie geeft het geheel sfeer en karakter. De tuin is eenvoudig ingericht met gazon en biedt ruimte om deze naar eigen inzichten aan te leggen. Grenzend aan de woning is een bestraat terras, een beschutte plek om de dag te beginnen met een heerlijk kopje koffie in de zon. De achtertuin heeft een fijne zonnestand en is georiënteerd op het noordwesten. Op warme zomerdagen biedt de tuin een fijne plek in de zon, alsook een koele plek in de schaduw. 's Avonds kunt u tot in de late avonduren nog gezellig natafelen in de avondzon. De tuin biedt ruimte om de hele dag volop te kunnen genieten van het buitenleven.
ALGEMEEN
- Bouwjaar 1939
- Nieuw energielabel A
- Volledige renovatie 2026
- Geheel geïsoleerd en verduurzaamd
- De woning is geheel opnieuw ingedeeld
- Hoogwaardige afwerking met oog voor detail
- Luxe en stijlvolle keukeninrichting v.v. inbouwapparatuur
- Sfeervolle badkamer en separaat toilet op de verdieping
- 4 Slaapkamers, allen van mooi formaat en strak afgewerkt
- Ruime overloop met veel daglicht en mooie videpartij
- Riante bergzolder met stahoogte en een dakvenster
- Zonnige en omsloten achtertuin met veel privacy
Alleen een bezichtiging geeft u de juiste indruk.
Bezichtigingen uitsluitend via de makelaar.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 513,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,490
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1939
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 147 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Plot size
- 437 m²
- Volume in cubic meters
- 566 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Electric heating, partial floor heating and heat pump
Cadastral data
- SEXBIERUM G 49
- Cadastral map
- Area
- 130 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SEXBIERUM G 1679
- Cadastral map
- Area
- 307 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 179 m² (20.00 metre deep and 8.95 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda