This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oostwold-gem-oldambt/huis-nieuweweg-34/44554803/

Nieuweweg 349682 RM Oostwold (Gem. Oldambt)Nieuweweg
€ 745,000 k.k.
Eye-catcherUnieke locatie, waar wonen, water, tuin en ondernemen samen komen!
Description
Nieuweweg 34, Oostwold
Een unieke plek waar wonen, water, tuin en ondernemen samenkomen. Sommige plekken zijn meer dan een huis. Ze vertellen een verhaal, hebben een eigen sfeer en bieden mogelijkheden die je maar zelden tegenkomt. Dit is bij uitstek zo’n plek. Hier bevindt zich Tuinfleur, de internationaal bekendstaande bezoektuin die tuinliefhebbers van ver buiten de regio weet te trekken. Een bijzondere wereld waarin groen, kleur, sfeer en ruimte op een vanzelfsprekende manier samenkomen.
De tuin is werkelijk fantastisch. Maar het zijn niet alleen de borders, bomen, doorkijkjes en bijzondere hoekjes die deze plek zo aantrekkelijk maken. Ook het tuincafé en de tuinkamer vormen een belangrijk onderdeel van het geheel. Sfeervolle ruimtes waar bezoekers kunnen genieten, elkaar ontmoeten en de indrukken van de tuin nog even laten bezinken.
En dan is er nog het water! Aan de achterzijde grenst de tuin aan het Oldambtmeer. De eigenaar beschikt hier over een eigen steiger. Daarmee krijgt deze bijzondere plek nóg een dimensie: vanuit de tuin het water op, varen door het Groningse landschap en vervolgens weer thuiskomen op deze unieke plek.
Ook het woonhuis zelf biedt veel comfort en mogelijkheden. Op de begane grond bevinden zich onder meer een slaapkamer en badkamer, waardoor de woning uitstekend geschikt is voor levensloopbestendig wonen. Een groot voordeel voor wie graag vooruitkijkt, maar natuurlijk ook voor iedereen die het gemak van slapen en baden op de begane grond waardeert. Op de verdieping bevinden zich nog drie slaapkamers en een keurige badkamer. Daarmee is er volop ruimte voor gezin, gasten, hobby's of logés. De woning combineert zo het comfort van gelijkvloers wonen met de ruimte van een volwaardige verdieping. Tevens is er aandacht besteed aan verduurzaming; er zijn 28 zonnepanelen en een hybride warmtepomp geplaatst.
Werken aan huis, gasten ontvangen of Tuinfleur voortzetten. De mogelijkheden van Nieuweweg 34 zijn ongekend.
De aanwezige ruimtes die momenteel dienstdoen als tuincafé en tuinkamer (met eigen keuken en toiletgroep) lenen zich voor uiteenlopende doeleinden. Een praktijk, atelier, kantoor, studio of ontvangstruimte aan huis behoort tot de mogelijkheden. Maar ook wie een eigen onderneming wil starten of uitbreiden, vindt hier een bijzonder decor. En uiteraard is er de mogelijkheid om de bezoektuin voort te zetten. Tuinfleur heeft al een naam opgebouwd en geniet internationale bekendheid. Het voortzetten van de tuin biedt daarmee de unieke kans om niet vanaf nul te beginnen, maar voort te bouwen op een bestaand en geliefd concept. Tegelijkertijd biedt de plek alle vrijheid om er een eigen invulling aan te geven.
Wie Tuinfleur kent, weet dat de tuin nooit hetzelfde is. In het voorjaar ontwaakt het groen, in de zomer ontstaat een overvloed aan bloemen en kleuren en in het najaar verandert de tuin in een warme, bijna schilderachtige wereld. De verschillende tuinkamers, zichtlijnen en doorkijkjes zorgen ervoor dat er steeds iets nieuws te ontdekken valt. En de ligging aan het water maakt het geheel compleet.
Nieuweweg 34 kan door alle aspecten voor verschillende mensen iets anders betekenen. Denkt u bijvoorbeeld aan:
Een heerlijke woonplek voor wie van tuin en water houdt.
Een levensloopbestendig huis met ruimte voor gezin en gasten.
Een inspirerende plek om vanuit huis te werken.
Een kans voor een ondernemer die wonen en werken wil combineren.
Of een unieke mogelijkheid voor iemand die de bijzondere bezoektuin Tuinfleur wil voortzetten.
Misschien is juist die veelzijdigheid de grootste kracht van deze plek. Graag nodigen wij u uit om deze bijzondere plek te ervaren.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 745,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,209
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Country house, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 177 m²
- Other space inside the building
- 46 m²
- Exterior space attached to the building
- 47 m²
- External storage space
- 100 m²
- Plot size
- 6,100 m²
- Volume in cubic meters
- 852 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 toilets, 2 washstands, and shower
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- Partial floor heating and heat pump
Cadastral data
- MIDWOLDA M 1058
- Cadastral map
- Area
- 4,790 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with hereditary land tenure
- MIDWOLDA M 2048
- Cadastral map
- Area
- 335 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MIDWOLDA M 2188
- Cadastral map
- Area
- 975 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda