Almersdorperweg 201674 NX OpperdoesOpperdoes Centrum
€ 725,000 k.k.
- 156 m²living area
- 2,374 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherVrijstaande ruime woning op een prachtig perceel van maar 2.374m2!
Description
Vrijstaande woning met 5 slaapkamers op een prachtig perceel van maar liefst 2.374 m²!
Richtprijs € 725.000,- k.k.
Op een prachtige locatie in Opperdoes staat deze ruime vrijstaande woning met een riante achtertuin van maar liefst 86 meter diep. Een ideale plek voor liefhebbers van rust, ruimte en buitenleven!
De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1951 en in 1996 aan de achterzijde fors uitgebouwd. Daarbij zijn tevens de garage en diverse extra voorzieningen gerealiseerd. Het resultaat is een verrassend ruime gezinswoning met volop mogelijkheden, zowel binnen als buiten.
De royale tuin biedt alle ruimte om optimaal van het buitenleven te genieten. Denk aan een eigen moestuin, fruitbomen, kleinvee, speelruimte voor (klein)kinderen of juist meerdere fijne zitplekken in de zon en schaduw. Dankzij de ruimte en de groene omgeving ervaart u hier iedere dag een heerlijk gevoel van vrijheid.
Bij binnenkomst treft u de entree met toegang tot de ruime woonkeuken aan de voorzijde van de woning. De keuken (1997) is in de afgelopen jaren voorzien van diverse vernieuwde inbouwapparatuur. In de naastgelegen praktische bijkeuken is plaats voor de wasmachine en droger. Aan de achterzijde bevindt zich de royale woonkamer met houtkachel, veel lichtinval en dubbele tuindeuren naar de tuin, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen.
Op de eerste verdieping bevinden zich vier ruime slaapkamers en een complete badkamer (1996) voorzien van onder andere een heerlijk ligbad. Tevens is er op deze verdieping een praktische berging aanwezig met de opstelling van de cv-ketel. Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping, waar een verrassend ruime vijfde slaapkamer is gerealiseerd.
Ook buiten is het volop genieten. De ruime oprit biedt parkeergelegenheid voor meerdere auto’s. De garage (1996) is ideaal voor hobby’s, opslag of het stallen van fietsen en motoren.
Verder zijn er verschillende extra voorzieningen, zoals een carport, een blokhut en twee sfeervolle overkappingen in de tuin waar u heerlijk kunt ontspannen. Daarnaast zijn op het dak van de garage 14 zonnepanelen geplaatst (2018), wat bijdraagt aan lagere energiekosten.
De woning ligt nabij de natuurgebieden De Skôot en Twisk/Oostermare, waar u prachtig kunt wandelen, fietsen, hardlopen of vogels spotten. In het dorp Opperdoes zijn onder andere een basisschool en peuterspeelgroep aanwezig. Begin volgend jaar komt er ook een nieuwe supermarkt. Het gezellige havenstadje Medemblik met winkels, restaurants, havens en het Emmapark bevindt zich op korte afstand. Daarnaast zijn Hoorn en de A7 richting de Randstad en Noord-Nederland uitstekend bereikbaar.
Kortom: een unieke kans voor wie royaal en vrij wil wonen op een prachtige locatie!
Bouwjaar: ca. 1951
Perceeloppervlak: 2.374m2
Woonoppervlak: ca. 156m2
Overige inpandige ruimte: ca. 24m2 (zolder)
Gebouw gebonden buitenruimte: ca. 20m2 (carport)
Externe bergruimte: ca. 56m2 (vrijstaande schuur + berging)
Inhoud: ca. 604m3
Energielabel: C
Verwarming: Intergas CV-ketel (bouwjaar 2016)
Ligging achtertuin: oost
Indeling
Begane grond: zij-entree, hal, trapopgang, toilet met hangcloset en fonteintje, woonkeuken, bijkeuken met aansluiting witgoed , woonkamer en achter-entree naar tuin met overkapping.
1e verdieping: overloop, badkamer met ligbad, douche, wastafel, hobby kamer en 4 slaapkamers
2e verdieping: vaste trap naar zolderverdieping met 5e slaapkamer.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 725,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,647
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1951
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 156 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- Plot size
- 2,374 m²
- Volume in cubic meters
- 604 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- NOORDER-KOGGENLAND O 985
- Cadastral map
- Area
- 1,565 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- NOORDER-KOGGENLAND O 984
- Cadastral map
- Area
- 809 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and sheltered location
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 2,236 m² (86.00 metre deep and 26.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,815x
Viewed
36x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Opperdoes Centrum