This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ospel/huis-lemmenhoek-23/89632056/

Lemmenhoek 236035 AJ OspelOspel
€ 439,000 k.k.
Description
Ruim wonen op een heerlijke plek aan de rand van Ospel
Op een royaal perceel van 445 m² staat deze grote halfvrijstaande woning met een woonoppervlakte van 161 m². De ligging is bijzonder aantrekkelijk: aan de rustige dorpsrand, zonder directe achterburen en in een fijne woonstraat. Hier ervaar je dagelijks de combinatie van ruimte, rust en privacy. Een kans die maar zelden voorbij komt.
Begane grond – ruimte en comfort
De ruime hal biedt toegang tot het toilet, de meterkast en een handige trapkast. Vanuit hier loop je de zeer grote L-vormige woonkamer binnen, voorzien van vloerverwarming en een gashaard. Het ruime oppervlak geeft volop mogelijkheden voor verschillende woon- en zitopstellingen.
In de aanbouw bevindt zich de royale leefkeuken, perfect voor een grote eettafel waar het hele gezin of bezoek gezellig kan aanschuiven. De moderne keuken is uitgerust met een combi-oven, oven, koelkast, vaatwasser, gaskookplaat en afzuigkap. Vanuit de keuken bereik je een grote provisiekast. Indien gewenst kunnen de woonkamer en keuken eenvoudig worden gescheiden door bijvoorbeeld stijlvolle stalen deuren, waardoor twee volwaardige leefruimtes ontstaan.
Eerste verdieping – drie grote slaapkamers
De eerste verdieping biedt drie ruime slaapkamers, ideaal voor een gezin of voor wie behoefte heeft aan werk- of hobbyruimte. De badkamer is compleet en voorzien van een ligbad, douche, wastafel en toilet.
Tweede verdieping – verrassende extra ruimte
Via de vaste trap kom je op de tweede verdieping. Hier bevindt zich een overloop met aan beide zijden grote bergruimtes, waarvan één met aansluitingen voor witgoed. De vierde slaapkamer met dakkapel maakt deze verdieping volwaardig en multifunctioneel.
Garage en afsluitbare carport
Buiten beschik je over een vrijstaande garage, opgedeeld in twee praktische bergruimtes. Het achterste deel is vanuit de tuin bereikbaar, ideaal voor tuinspullen, klussen of hobby’s. Voor de garage ligt een afsluitbare carport met rolluik en loopdeur. Dit is een veilige en droge plek voor auto, fietsen of motor.
Keurig aangelegde tuin zonder inkijk
De voor- en achtertuin zijn netjes aangelegd en goed onderhouden. In de achtertuin geniet je van de vrije ligging. Door de situering aan de rand van het dorp is er volop rust en privacy: een heerlijke plek om buiten te leven, te ontspannen en te genieten.
Over Ospel – dorpse charme in een prachtige omgeving
Ospel is een vriendelijk en levendig dorp met een warm gemeenschapsgevoel. Je vindt er dagelijkse voorzieningen zoals winkels, basisschool, horeca en sportfaciliteiten. Het dorp ligt aan de rand van Nationaal Park De Groote Peel, een uniek natuurgebied waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen. Daarnaast zijn plaatsen als Nederweert en Weert snel bereikbaar, waardoor je de rust van het dorp combineert met de voorzieningen van de regio. De snelweg A2 (Maastricht - Eindhoven) is binnen enkele minuten bereikbaar.
Een unieke kans om vrij en ruim te wonen op een hele fijne locatie. Wil je deze woning van binnen én buiten ervaren? We laten het je graag zien tijdens een bezichtiging.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 439,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,727
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 161 m²
- Other space inside the building
- 51 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Plot size
- 445 m²
- Volume in cubic meters
- 723 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, rolldown shutters, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Ferroli (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- NEDERWEERT L 1873
- Cadastral map
- Area
- 445 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 210 m² (17.50 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Carport and detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 42
© 2001-2025 funda









































